Україна досягла «ракетного паритету з противником»


Директор дивізіону високоточних озброєнь і боєприпасів ДК «Укроборонпром» Андрій Артюшенко заявив, що Україна досягла «паритету з противником» щодо ракет ближнього бою. Про це він заявив на прес-конференції в «Укрінформі», повідомляє “Главком”.

З 2014 року державний концерн прагнув не допустити переваги в засобах ракетного озброєння ближнього бою з боку «противника», – коментує Артюшенко

Він також зазначив, що «противник» України не може претендувати на якусь перевагу при вирішенні бойових завдань безпосередньо в зоні зіткнення.

 «Наша продукція – це знамениті комплекси (протитанкові ракетні комплекси, – ред.) Корсар, Скіф, Стугна. Це, я вважаю, досягнення світового значення», – повідомив Артюшенко.

Окрім того, в «Укроборонпромі» анонсували створення українського комплексу крилатих ракет і артилерійського керованого боєприпасу з головкою лазерного наведення.

«Сьогодні «оборонпром» забезпечив те, що ми стали конкурентоспроможними, а найголовніше – ми ефективно забезпечуємо збройні сили тією зброєю, що дозволяє нам десь частково навіть домінувати в питаннях ефективного ураження противника», – підкреслив Артюшенко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *