29 липня, в річницю “вагнергейту” звірство рашистів в Оленівці. І знову вагнерівці


29 липня – друга річниця “вагнергейту”.
29 липня – звірство російських військових злочинців в Оленівці.

І знову вагнерівці.

За наявною інформацією нашої розвідки військовий злочин здійснений руками найманців зі складу ПВК «Вагнера» (Ліга) за особистою командою номінального власника вказаного ПВК – Євгена Пригожина.

Звіряча “армія” катів і нелюдів.

Трохи історії.

Системне відпрацювання ПВК “Вагнер” серед усіх спецслужб світу розпочала Служба безпеки України. Світ почув про це російське чудовисько в деталях саме від України.

В Центрі “Миротворець” від початку російської агресії теж кипіла робота з виявлення і встановлення осіб цих особливо небезпечних військових злочинців.
Потім було багато власних спецоперацій з “вербування” російських вбивць: “За двома зайцями”, “Полювання на зайця” та інші, які ми не можемо розкривати.


А перші вагнерівці були нами ідентифіковані приналежністю до ПВК “Вагнер” ще навесні 2015 року, а вбиті в Чистилище у 2014 році.

І саме тут, в Україні почав формуватись список вагнерівських потвор.

Направду, і в самій СБУ у перші роки війни не всі сприймали ПВК “Вагнер” серйозно.

-Чого ти до них додовбався, вони ж в Сирії?
Такий діалог можна було почути у кабінетах СБУ між співробітниками служби.

Проте знайшлась команда наполегливих і далекоглядних співробітників СБУ, яка вчепившись у цю зграю песиголовців, вже не відступилась, і на сьогодні спільними зусиллями маємо близько 5 000 голів повністю встановлених і ідентифіковних злочинців.

Ви це згадуйте, коли будете намагатись з дивану принизити Службу безпеки своєї країни і українських офіцерів, які врятували Україну в перші роки війни, віддають життя на передовій, і про подвиги яких ви ще довго не зможете дізнатись.

Саме у Службі безпеки України аналізуючи масив даних з вербування у ПВК “Вагнер” передбачили криваві заворушення у Казахстані. А зараз, вже не СБУ, але ті самі фахові мисливці за головами “музикантів” попереджають Киргизстан.

На момент отримання Зеленським такої довгоочікуваної “булави” і “ключів від бару”, небезпека від ПВК “Вагнер” щодо України уже не піддавалась сумніву.

Проте…

З сайту СБУ зник весь масив напрацювань по “музикантам”, а багаторічна блискуча спецоперація наших розвідників була злита зрадниками у найвищих владних кабінетах.

Ми почули від Зеленського, що операція була, але не наша не українська, а якихось третіх/інших країн, в яку нас хотіли втягнути, та ми мужньо відбилися аби не порушити, так званий, режим тиші.

«Мені соромно за цей епізод у житті розвідки». А Бурба – це авантюрист та аферист.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *