Спецоперация “Охота на зайца” ЭПИЛОГ


После того, как наш Дима очухался от перелета из Тамбова в оккупированный российскими захватчиками Симферополь и похода в ФСБ, мы решили ему снова позвонить и, как истинные садисты и каратели Хунты, спросить: Дима, как ты себя чувствуешь?

Да что уж тут писать и рассказывать? Послушайте сами.

Вот так. Дима даже сказал нам спасибо. Со временем узнаем, насколько это было искненне.

А це вже не для москалів.

Пропонуємо Вам ознайомитися з думкою одного з наших співробітників, якій брав безпосередню участь у реалізації цієї опереції:

“Знаєш, я уже кілька днів обмірковую особистісну характеристику нашого Зайчика. Він уособлює собою збірний образ молодої людини, яка виросла у путінській Росії: цинічний, прямолінійний і відвертий, який отримує задоволення лише від бою і війни, готовий вбивати,незадумуючись, хоча розуміє що це погано, але ненавидить усіх (за невеликим винятком) і бажає виїхати з Росії.
І таких Дім там виросло два покоління, й у них просто не було шансу в тих умовах стати іншими …
Хоча, шанс завжди є. Але вбирати вони не хочуть. Бо вибір – це праця і знання. “

Отак. Така ми Хунта, такі ми каратєлі. Навіть якось невдобно перед нашими читачами.

А що робити? Маєте і це знати про нас.

Спецоперация “Охота на зайца” Часть 1

Спецоперация “Охота на зайца” Часть 2

Спецоперация “Охота на зайца” Часть 3

Спецоперация “Охота на зайца” ЭПИЛОГ

Donate to Myrotvorets

18 коментарів до “Спецоперация “Охота на зайца” ЭПИЛОГ

 1. Як пересічний громадянин, але з життєвим досвідом, та мешкавши серед отаких простих, на перший погляд, москалів, і в цілому, всієї москалії, то такі так просто не відходять від того. що їх обдурили, вони будуть мстити!!!

 2. Добре. Таких людей можно знайти в будь-якій країні. В тому числі і в нас. Що це доказує або спростовує?

 3. Гірше всього, що і серед наших підлітків таких багато. Ну, вбивати реально вони не готові, але “лиха беда – начало”. Пріоритет – гра в войнушку. Переважно, на тих само ресурсах, де виховувалися і їх однолітки на росії – танки, контра. Цинічність, прямолінійність, лінь, бажання легких грошей, відсутність інтересу до будь-чого, де потрібно працювати головою.

 4. Я повністю згоден з “PRYCIL-KUROK”. Це покоління, яке виросло при цій власті путіна приречено. Да і сама Росія за весь період існування більш нічим не займалась крім завоювання територій у сосідів та їх гноблення.

 5. Треба було завербувати, нехай би своїх мочив на Донбасі.. “Зачистка от предателей”- спецоперація .

 6. Є одне місце в Біблії – Хто сіє вітер пожне бурю. Осії 8.7
  Йти шляхом тих хто виховує ненависть, Наступити на ті самі граблі.
  Люди як ми збираємося нести відповідь перед Господом і спасителем Ісусом Христом. Різдво та Пасху всі святкуємо, а його заповіді нам не до чого,
  Слід пройти уроки нагірної проповіді.
  Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
  щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.
  Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й язичники роблять?
  І коли ви вітаєте тільки братів своїх, то що ж особливого робите? Чи й погани не чинять отак?
  Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матв.5:44-48)
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=utUbVt0VlIE&feature=emb_logo

 7. Діма так хотів і рибку з”їсти і на XYZ сісти, що подався у Крим де роботи зимою нема 🙂

 8. You just a bunch of idiots. You are the ones who create those companies just to get some attention from lite on the brain kids and blame everything on Russians. You are Nazis.

 9. Оригинально работаете. в начале в грязи, а затем в князья. Интересно сколько башляете потом за испытание? А следующий звонок? где продолжение найма!

 10. Тепер ми більше знаємо про путінців. Хотілося б після цього почитати про обліко морале найманців (так званих добровольців) подібних Торнадо, з позивними типу Людоїд, які на Донбасі мародерствують та вбивають за гроші громадян України. Також хотілося б побачити список тисяч достойників, яких Аваков нагородив іменною зброєю, із зазначення кількості судимостей кожного з цих благородних лицарів.

 11. Все что нужно о них знать..кацапах поганых..этот урод готов был за несчастные 500 ук в мес убивать в крыму того на кого укажут..хотя в той же загнивающей как они говорят гейропе..он бы особо не напрягаясь..сварщиком имел бы 1500 евро как минимум.
  И таких великих ымперцев там вагон..братушек мля типа словянских..да и у нас ихних выводков куча..навезенных кацапов и ватанов..
  Мне нравится зарево пылающих пердаков ..набежавших сюда ботяр и просто ватанов..даже на англ тут строчат)) Мировтворец уважуха
  Вольняша как всегда красава!

 12. Да, конечно. Миротворец професiйно зпрацювали.
  Респект таланту. Я пiд враженням , як пiсля голiвудського блокбастеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *