Як зламали систему™ у 2019 році


❗️Штош…”сколько веревочки не виться, а конец будет”

В перших числах травня рубіжного для України 2019 року, жваво і не довго розкачуючись після 21 квітня, коли відбулись вибори президента, можна сказати ще не відхекавшись від перегонів, кремль назначає свого високопоставленого агента у саме серце безпеки воюючої країни – СБУ.

Це може означати, що кремль сидів на валізах в очікуванні омріяної зміни влади в Україні і був зацікавлений у перемозі Зеленського?

Нагадаємо, що десь припадає пилом звернення Центру “Миротворець” до Ради Національної безпеки України, Служби безпеки України та Верховної Ради України з доказами про фінансування передвиборчої кампанії кандидата в президенти Володимира Зеленського та втручання країни агресора у виборчий процес в Україні.

“Миротворець” зробив те, що мав зробити, передбачаючи водоспади помиїв, які ринуть на нього від населення, що перебувало на піку виборчого шоу зі всіма спецефектами притаманними кварталу, але не воюючій державі. Зате нам вже не буде соромно ніколи за виявлену малодушність.

21 жовтня 2020 року Зеленський призначив Кулініча начальником ГУ СБУ в АР Крим.

🔹Важливо уточнити, що це призначення відбувалось на фоні знімання з посад бойових генералів, професіоналів своєї справи, таких, як Грицак, Полторак, Муженко тощо. Тобто ламали хлопці систему, як і обіцяли.

Отже обирайте, що до вподоби:

📍Зеленський виконував вказівки 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ рф;

📍Зеленський не знав, не розумів, що він робить, так як обійняв посаду, для якої не мав ні знань, ні вмінь, ні морального права, зважаючи на російську агресію, яку вже 5 років стримувала неймовірною ціною Україна;

📍ваш варіант.

Деталі щодо отриманих доказів фінансування одного з кандидатів в президенти нижче.

Власне матеріали СБУ і ДБР щодо розслідування про держзраду колишнього начальника головного управління СБУ в АР Крим Олега Кулініча.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Як зламали систему™ у 2019 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *