ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!!!


Центр «Миротворець» повністю підтверджує слова Президента США Дж.Байдена про те, що оперативно-диверсійні групи ФСБ рф вже знаходяться на території України і активно працюють, реалізуючи своє завдання — захоплення влади та здійснення державного перевороту на фоні військової агресії росії.

Починаючи з літа 2021 року Центром «Миротворець»  разом з партнерами здійснювався комплекс заходів щодо отримання інформації про 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ рф (далі 9 управління) основним напрямком діяльності якого є Україна. Основне завдання цього управління полягає в організації приведення до влади в Україні проросійських маріонеток, використовуючи інформаційно-психологічні та фізичні заходи впливу на населення нашої країни.

Співробітники цього управління вже розподілені в оперативно-диверсійні групи у містах України. Зокрема у м.Києві таких груп декілька. Деякі групи, які вже діють на території України, посилені спецпризначенцями ВДВ та ССО росії. Всі вони прибули на територію України під документами прикриття, частина з яких вже нам відома.

За твердженнями керівників 9 управління, за останні 2,5 роки їм вдалося повністю відновити та розширити агентурну мережу в Україні по всіх важливих для них напрямках.

На сьогоднішній день отримано інформацію про кадровий склад співробітників  9 управління з установчими даними та їхніми обличчями, а головне – інформацію про їхніх агентів в спецслужбах, правоохоронних та інших силових органах України, органах Державної влади і місцевого самоврядування, а також з числа кримінальних «авторитетів».

На даний момент співробітниками Центру «Миротворець» особовий склад  9 управління та їхня агентура вбиваються до Чистилища сайту «Миротворець» з установчими даними та фотографіями.

Найближчим часом Центром будуть сформовані окремі списки, як 9 управління, так і їхньої агентури, які будуть викладені у публічний доступ для допомоги українським та іноземним спецслужбам, правоохоронним органам, і, що не менш важливо, громадянам України.

Керівний склад 9 управління:

#PEREVOROT

Donate to Myrotvorets

5 коментарів до “ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

  1. Вірогідно, що в Донецьку уже знаходяться члени ЧВК Вагнер, яких врятував від захоплення Зе, зірвавши спецоперацію в серпні 2020 році.

  2. Я вже давно помітив в нашому місті не наших, не місцевих які дивно поводяться.. СБУ не працює.. і це прикро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *