Відновлення аеродромної мережі з 2015 року: Криворізький військовий аеродром вперше прийняв військові транспортники


НЕБО КРИВОГО РОГУ ОЖИВАЄ

Вперше за понад два десятиріччя криворізький військовий аеродром прийняв одночасно декілька повітряних бортів, повідомляє Повітряне командування “Схід”.

Відновлене летовище відвідали військові транспортники.

Як зазначив командувач Повітряного командування “Схід”, щасливій події передувала величезна кропітка робота особового складу нещодавно створеної авіаційної комендатури та інженерно-аеродромного підрозділу по відновленню летовища.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, УКРАЇНА АКТИВІЗУВАЛА ВІДНОВЛЕННЯ АЕРОДРОМНОЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОЇ АВІАЦІЇ

Вже з 2015 року фахівці Повітряних Сил почали «повертати до ладу» аеродроми, які військові багато років тому передали в комунальну власність місцевих органів самоврядування.

Щороку відновлювались по кілька таких аеродромів. Спочатку повертається авіаційна комендатура, техніка, обладнання. Потім фахівці відновлюють злітно-посадкову смугу, будівлі, казарми, встановлюють сучасну апаратуру. За кілька місяців ще недавно «мертвий» аеродром оживає і приймає транспортники, винищувачі, штурмовики, навчально-тренувальні літаки. Так було, наприклад, у 2016 році в Чернігові та у 2017 році в Умані та ін.

Такі суттєві поліпшення аеродромів державної авіації України проводяться вперше за чверть століття.

Як повідомлялось на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ у грудні 2018 року, чимало ресурсів сьогодні спрямовано на програму «реанімації» державних аеродромів на південно-східному напрямку.

У цьому ж році на військовому аеродромі «Кривий Ріг» було відновлено штучну злітно-посадкову cмугу, до якої майже 20 років не торкалися шасі літаків.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *