Україна активізувала відновлення аеродромної мережі для військової авіації


Аналіз досвіду бойових дій показує, що військової авіації вкрай необхідна широка мережа сучасних аеродромів на всій території країни. Тому вже з 2015 року фахівці Повітряних Сил почали «повертати до ладу» ті з них, які військові багато років тому передали в комунальну власність місцевих органів самоврядування. Тепер щороку відновлюють по кілька таких аеродромів. Спочатку повертається авіаційна комендатура, техніка, обладнання. Потім фахівці відновлюють злітно-посадкову смугу, будівлі, казарми, встановлюють сучасну апаратуру. За кілька місяців ще недавно «мертвий» аеродром оживає і приймає транспортники, винищувачі, штурмовики, навчально-тренувальні літаки. Так було, наприклад, у 2016 році в Чернігові та у 2017 році в Умані. Є відповідні плани і на поточний рік.

Такі суттєві поліпшення аеродромів державної авіації України проводяться вперше за чверть століття. Тому є підстави сподіватися, що через кілька років українська військова авіація отримає якісно нову аеродромну мережу.

Детальніше: http://uprom.info/news/other/buduvannya/ukrayina-aktivizuvala-vidnovlennya-aerodromnoyi-merezhi-dlya-viyskovoyi-aviatsiyi/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *