На Золочівщині відкрили сучасний м’ясопереробний комплекс


7 липня у селі Підгайчики, що на Золочівщині, відбулось відкриття сучасного м’ясопереробного комплексу по забою птиці, повідомляють на сайті Львівської ОДА.

  • Проектована потужність – 2000 голів на годину.
  • Створено понад 120 робочих місць.
  • Середньомісячна заробітна плата – понад 10,5 тисяч гривень.

У привітальній промові голова Львівської ОДА Максим Козицький зауважив, що реалізація подібних проєктів “у теперішній кризовий час – це подвиг”.

Відкриття цього комплексу – це інвестиція в економіку не лише Золочівщини, а й усієї області. Хотів би підкреслити, що інвестиції – це не лише гроші, але в першу чергу люди. Наші люди! Від сьогодні сподіваюсь, що у понад сотні місцевих родин економічне становище покращиться. Багато з них зможуть працювати на Батьківщині, біля своїх родин, своїх дітей», – наголосив Максим Козицький.

Повідомляється, що на забійний цех надходить птиця вирощена на власних птахофабриках, а також передбачається налагодження довготривалої співпраці із діючими птахофабриками Західного регіону України, для забезпечення безперебійного функціонування цеху.

У планах Компанії на 2021-2022 роки є збільшення потужностей щодо вирощування птиці до 6 млн. голів в рік, за рахунок будівництва нових сучасних птахофабрик, інкубатора та птахофабрик з вирощування батьківського поголів’я.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *