На честь 6-ї річниці визволення міст України від російської окупації посли Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям


Посли чотирьох республік – Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії взяли участь у святкуванні 6-ї річниці визволення від російської окупації міст Східної України.

Як повідомляється на сторінці Операція об’єднаних сил у Facebook, в ході кількаденного візиту на Донбас, вони передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям.

– Це вже 20 вантаж від Латвії в якості медичного обладнання, – сказав Юріс Пойканс, Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні. – Ми й надалі будемо підтримувати Донбас, допоки буд потрібна наша допомога. Також, ми вирішили започаткувати дружбу між містами наших країн. Відтепер у Попасній та Бахмуті є міста-побратими у Латвії.

Також, Латвійська Республіка передала понад 5 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок пожежі на Луганщині.

А в рамках боротьби з COVID-2019 посли також передали 2 апарати ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючи засоби для поверхонь.

Вантаж був переданий кандидатом на посаду Почесного консула Латвійської Республіки в Донецькій області Олександром Павенком та доправлений силами військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *