Урок 4: селфі є придатним для Мордоскопа матеріалом


Найбільша проблема з проведенням досліджень на Мордоскопі – знайти якісний фотоматеріал, з яким не робили ніяких змін у фоторедакторах. А він може бути в людини, яка постійно селфіться та викладає фотки онлайн. Тож сьогодні йдемо в акаунт до Кості Долгова.

Долгов – колишній харків’янин, називав себе журналістом та політтехнологом, був ідеологом та активним учасником проросійських акцій у Харкові, після чого він приєднався до терористів, з часом оселився в Донецьку й пристроївся в т.зв. “міністерство зовнішніх справ” терористичної організації “днр”, займався піаром, записував роліки на своєму ютуб-каналі. Потім вони не поділили якийсь місцевий телеканал, і Долгов збіжав вже до Москви. Це сталося нещодавно, в липні. Нам цей терористичний дільож зовсім не цікавий, а ось фотографії, які часто викладав Долгов, коли піарив діяльність свого “міністерства” можна спробувати дослідити.

Спочатку знайдемо самого Долгова через Мордоскоп. Це легко. Відправляємо фотку…

Через кілька секунд маємо результат.

Забігаючи наперед, майже бездоганно Мордоскоп впізнавав Долгова і кожен раз формував достатньо репрезентативну вибірку. Якби в нас була потреба встановити його особистість чи дослідити зв’язки, це не викликало б жодних утруднень. Цікаво, як буде знаходити розпізнавач інших осіб, хто з Долговим фотографується. Ось, подивіться в якій дуже сумнівній за якістю фотографії розпізнали Грема Філіпса, особу, що  називає себе журналістом.

А повз такі зображення Катя зі своїми дослідницькими схильностями просто не могла пройти. Тут Мордоскоп зголосився виділити лише 4 об’єкти (ті що анфас, 3 філіпси та 1 долгова) та впізнав їх, видавши велику-велику видачу з різними фотками. Доречі, на продовження вчорашнього уроку – якщо фоток дуже багато, можна на одній розмістити кілька різних кадрів, отримаєте більше варіантів.

Олексій Верещагін, був харків’янином, тепер десь там воює проти нас. Долгов все про нього написав, більше й не треба.

Виявляється, що які б морди не корчив на фотках Пушилін, наш Мордоскоп його все одно знаходить 🙂

Чічеріну теж розпізнали зі 100% результатом.

Ну це взагалі коментарів не потребує, тільки придивіться до тих зображень, наш Мордоскоп впізнав Царьова навіть із закритими очами 🙂

Виявилося, що шапка теж не є перешкодою для Мордоскопа, Худжец Давид з Польщі був встановлений миттєво.

Ігоря Маркова, про якого миротворці дослідження робили, теж упізнали. Почитайте – КАК РУССКИЕ УБИВАЛИ ОДЕССУ. Часть 2. “Марковский процесс”

Цікаво, від кого ці двійко зібралися Одесу звільняти? 😉

Фотку на паспорті не схотів розпізнавати, бо в Мордоскопа таке правило – лише те він як обличчя сприймає, що займає мінімум 5% загальної площі фотографії, все що менше він не бачить. Нам і одного Охлобистіна цілком вистачило.

Нашому Мордоскопу ті рекомендації Долгова зайві, він і сам здатен відрізнити сепаратистку 🙂

Ось цікавий момент. Основний акаунт цього колишнього харків’янина В.Демченка мордорозпізнавач не знайшов, на цей час оброблено лише трохи більше половини записів, може до нього ще руки не дійшли. Але Мордоскоп виявив його на скріншоті з однокласників в іншого мешканця Чистилища, він там і підписаний, не помилишся.

Висновки сьогодні такі. Фото, які часто викладають онлайн любителі селфитися, цілком підходять для Мордоскопа. Головне, що цей фотоматеріал не піддавався редакторським змінам. Уявляю собі, що настане час, коли на пунктах пропуску наші прикордонники будуть перевіряти в’їзжаючих в країну на Мордоскопі. Це дуже легко – сфотографував на смартфон, відправив на розпізнавання, через кілька секунд отримав результат. Думаю, що це одна з важливих функцій нової розробки Центру Миротворець, яка нам допоможе навести лад та мир в країні.

Далі буде…

 

 

 

 

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *