Урок 3: що робити, як фотографій забагато?


Сьогодні Катя вирішила навести Мордоскоп на медійний символ терористів, якому людський суд вже не загрожує. Але його фотографій повно в акаунтах терористів та їх посібників, в Чистилищі їх також вистачає, може з цього вийде щось цікаве. Тож сьогодні в об’єктиві мордорозпізнавача Гіві.

При роботі з системою найголовніше – це мати якісний матеріал на вході, тобто фотографію, яка має 640х480 пікселів без будь-якого фотошопінгу. Терориста Михайла Толстих старанно розкручували російські та донецькі ЗМІ, матеріалу просто завались. Але Каті було цікаво зрозуміти можливості системи, тому для першої спроби вона вибрала ось таку  фотку.

Перші два результати у видачі виглядали трохи дивно, особливо другий, Катя навіть засумнівалася, перейшла за посиланням і перевірила. Як же його впізнав той розумник Мордоскоп? – здивувалася Катя і продовжила свої дослідження. Доречі вони показали, що серед зберігачів зображень популярного терориста в своїх акаунтах, звідки вони перенесені до Чистилища, можна виділити працівників пропагандистських медіа терористичної організації “днр” (як згадані вище Громняк Роман Ярославович та Афонин Владислав Сергеевич), тих, хто пов’язаний з незаконним військовим формуванням “Сомалі” (був членом, займався постачанням тощо) та захоплені панянки різного віку.

Ось, подивиться, що вдалося знайти, і це далеко не все, що є в Чистилищі.

Дивлячись на останнє фото в касці, Катя подумала, що розпізнавач помилився. Ні, любий Мордоскопе, вибач, це теж медіасимвол російського тероризму на донецькій землі Гіві, можна впевнитися, в нього кітель підписаний великими літерами, напевно щоб на фото було краще видно. І це також дуже зручно для наших дослідницьких цілей. З ним поруч помічниця т.зв. міністра оборони терористичної організації “днр” Алябьева Алина Геннадиевна. Доречі, в неї є такий пост.

Ну що ж, із запуском Мордоскопа життя цієї особи стане ще цікавішим. Гарантовано 😉

Висновок сьогодні Катя зробила такий. Такі як Михайло Толстих представлені в Чистилищі на багатьох фотографіях, звичайному користувачу буде важко знайти якийсь певний запис. Мій невеличкий поки ще досвід підказує, що слід брати різні фото персонажа та перевіряти їх, видачі, які містять 20 варіантів, здебільшого різняться, система захватує різні фото. Звісно цієї проблеми не буде у миротворців, бо в них інший доступ, і вони зможуть виділити всіх Гіві в своєму Чистилищі та знайти потрібний матеріал. Пам’ятаємо, Мордоскоп не для розваг, а для роботи.

Далі буде…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *