Ты про шо? Ты не понял! Ты вообще не можешь мне никакие ультиматумы озвучивать. Я президент! – Зеленський до захисника


Зеленський у ЗОЛОТЕ-4

Зі слів очевидців, він запитав в добровольцiв на крайньому блоку про мотиви того, чому вони захищають рідну землю від російських загарбників.
Запропонував добровольцям скласти зброю і залишитися там. Сказав, що відступати це добре.
Ну, і ще щось говорив і намагався за звичкою розсмішити та нахамити хлопцям.

Почекаємо, що покажуть по телевізору.

Невдовзі відео зустрічі Зеленського з бійцями опублікував Мирослав Гай.

Відео прислали. Хам приїхав в Золоте і каже атовцям, що вони ніхто. А раніше казав що всі Президенти. Огидно, – написав він.

Donate to Myrotvorets

10 коментарів до “Ты про шо? Ты не понял! Ты вообще не можешь мне никакие ультиматумы озвучивать. Я президент! – Зеленський до захисника

  1. Зеленський молодець, прийшов до воїнів,пояснив ситуацію, бардака бути не повинно, він головнокомандувач бере відповідальність на себе, я не бачив і не чув про жодного президента ,який би запросто по людському розмовля би з простими войнами,вникав і вирішував проблеми, респект

  2. Это просто тихий ужас. Человек, попавший по случайному стечению обстоятельств на работу на должность управленца без собеседования, демонстрирует ежедневно с завидным упорством уровень знаний и умений твердого середнячка с образованием в 8 классов. Ни жизненного опыта, ни профессионального опыта, ни образования, ни языков, ни связей, ни харизмы, ни врожденных положительных качеств, очевидные проблемы с психикой, в общем – н и ч е г о, полный ноль. Одни лишь невнятные истории из невнятного прошлого. Под откос пущено все, что только можно. Тотальная некомпетентность во всем. Нет даже диплома клоуна. Просто снимаю шляпу, это будет новой страницей в истории политологии и управления государством.

  3. Боєць Денис уже побачив, зрозумів, кого обрали в головнокомандувачем, яка жахлива помилка зроблена,і все ж якісь претензії продовжує озвучувати до Порошенка. Хоч би вже не згадував того, хто для Армії зробив як ніхто за 25 років.

  4. Як ото п’яничок колишніх небуває, так ото клоунів колишніх не буває )).
    Цікаво, мені одному здалося що він “під мухою” )).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *