CRYSTAL GALAXY: судно під сирійським прапором зайшло в закритий порт Севастополь


CRYSTAL GALAXY прийшов в Севастополь з лівійського порту Хомс, куди він доставив кримське зерно з минулого рейсу. За 2 місяці CRYSTAL GALAXY виконав тільки один рейс, який включав довге простоювання в Лівії. Зараз для зернового судна гаряча пора, йдуть активні перевезення зерна. Ефективність такої судноплавної роботи викликає великі сумніви. Отже, на чому базується мотивація судновласника, який знов відправляє своє судно в окупований Крим?

CRYSTAL GALAXY (IMO: 8418356, MMSI: 468400000, Call Sign: YKRV, Flag: Syria [SY]) вийшов з лівійського порту Хомс і пішов в Чорне море. Порушник вказував порт призначення Констанца, однак вимкнув AIS і зайшов в Севастопольську бухту, де його було ошвартовано поруч з зерновим терміналом стівідорної компанії “Авліта”.

26.10.2019 ми побачили судно, ошвартоване поруч з іншим порушником – RANDA.

Для ідентифікації CRYSTAL GALAXY використано фото зі сторінки судна на порталі МарінТрафік.

В останньму рейсі судно також завантажувалось на зерновому терміналі “Авліта”, зерно з окупованого Криму було доставлено в лівійський порт Хомс. В Севастополі судно знаходилось з 29.08 по 06.09.2019.

CRYSTAL GALAXY прийшов в лівійський порт 12.09.2019.

На скріншоті ми бачимо CRYSTAL GALAXY в порту 16.10.2019.

Історія портів та графік осадки CRYSTAL GALAXY показує, що судно зайшло в порт на розвантаження лише 08.10.2019, до того воно стояло майже місяць на якірній стоянці порту Хомс.

Як ми бачимо, за 2 місяці CRYSTAL GALAXY виконав тільки один рейс, який включав тривале простоювання в Лівії. До того ж зараз для зернового судна гаряча пора, йдуть активні перевезення зерна. Ефективність такої судноплавної роботи викликає великі сумніви. Отже, на чому базується мотивація судновласника, який знов відправляє своє судно в окупований Крим?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *