“Чому ти, падло, не говорив своїм землякам про їх підлість…” – звернення земляка до Сивохо


Про земляків з Донбасу і совість написав Олег Масленников.

Він звернувся до свого земляка Сергія Сивохо, шоумена, пародиста, новопризначеного радника секретаря РНБО, який нещодавно заявив, що українці, які сплачують податки на мирній території України, повинні виплачувати пенсії тим, хто захотів жити окремо і свої податки сплачує російським прислужникам-окупантам.

Далі текст звернення повністю.

“Звернення до Сивохо.

Сергій, ущербний. Подивися на це фото. Це мій земляк ІГОР БРАНОВИЦЬКИЙ, пораненого якого 21 січня 2015 року розстріляв в ДАПе Моторола.

Питання: а де ти був, коли розгорталася трагедія на твоїй малій Батьківщині? Чому ти, падло, не говорив своїм землякам про їх підлість, коли вони разом з рашістамі підривали термінал? Чому ти не приїхав до тупої тварині Мотороли і не сказав: «Досить знущань»!

Адже саме ці слова ти вивергнув днями, але тільки захищаючи тих, хто покликав російську весну на український Донбас.

Я тобі відповім. В цей самий час ти був в затишному Києві і твій запалений мозок працював над першим випуском Ліги Сміху (1-й фестиваль стартував 6 лютого 2015 року). Тобто коли УКРАЇНА була в скорботу за загиблими, а ти – ржав !!!

Тому у мене питання: сволота, яке моральне право ти маєш взагалі щось вимагати від УКРАЇНЦІВ? Як ти можеш волати до їх совісті при повній відсутності такої у себе?”

Читайте також свідчення очевидця, Кіборга Юрія Сови про розстріл Моторолою Героя України Ігоря Брановицького.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.