На нас працюють всі. Навіть вороги. (Миротворець)


Ми цього не приховували всі роки війни з російськими загарбниками. Так, на нас працюють всі, навіть пропагандистські засоби масової дезінформації. На нас працюють волонтери, на нас працюють державні структури як вітчизняні, так і російського агресора, на нас працюють медія6ляді та журналісти.

НА НАС ПРАЦЮЮТЬ ВСІ!

Але більше за всіх нам допомагають все ж таки наші волонтери і справжні журналісти, які, не розгубили свої навички і принципи. Ось вам типовий приклад того, де ми беремо інформацію для Чистилища сайта “Миротворець”.

14 жовтня 2019 року, коли Україна відзначала День Захисника Вітчизни та вшановувала пам’ять воїнів, що віддали життя за рідну землю, російські маніпулятори реальністю організували в окупованому Криму чергове шоу, яке називали то «з’їздом співвітчизників», то «кримським конгресом закордонних українців», то «третім з’їздом українських співвітчизників, які мешкають за кордоном»”.

Ми собі нотаточку зробили і поставили цих “конгресменів” в чергу на відпрацювання: і як порушників Державного кордону України, і як учасників антиукраїнських пропагандистських заходів російських загарбників.

А тут раптом в одному з наших українських видань “з’являється, ну просто канхвєтка, а не матеріал. Наче для нас написано було про це збіговисько: і фото, і установчі дані, і грамотні тексти. Просто лялєчка!

https://zahidfront.com.ua/news/Zakordonni-ukranci-v-Krimu-kremlivski-marionetki-na-chergovix-gastrolyax.html

Мовчки подякували ми авторам матеріалу та виданню, а під вечір того дня всі, хто був згаданий у цій статті переїхали на постійне проживання” до Чистилища сайта “Миротворець”. Лайна у Чистилищі побільшало.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *