Сормовский-48: схема постачання ільменіту в Камиш-Бурун


“Сормовский-48” займається перевезеннями ільменіту за схемою, на якій судно працює в обидві боки маршруту: з Єйська в Туреччину йде доставка сільськогосподарської продукції, потім порушник забирає ільменіт з турецького порту Амбарли, вивантажує його в Керчі й знов іде на завантаження в Єйськ. Така вигідна для контрабандистів схема може бути зруйнована, якщо не допускати перевезень українського ільменіту в Амбарли для подальшої доставки в Крим, окупований російськими загарбниками.

Сормовский-48” (SORMOVSKIY 48, IMO: 8226428, MMSI: 273453680, Call Sign: UBTS9, Flag: Russia [RU]) після доставки в Керч партії концентрату ільменіту 9 січня вийшов з закритого кримського порту й пішов на завантаження в російський порт Єйськ Азовського моря.

14.01.2020 “Сормовский-48” вийшов з вантажом з Єйська і направився в Туреччину.

Після розвантаження в турецькому порту “Сормовский-48” пішов в інший порт Туреччини – Амбарли. Саме тут організовано перевантаження ільменіту за схемою Одеса-Амбарли-Керч. Завантаження кнцентратом ільменіту в Амбарли проходило 28-29 січня 2020.

31 січня було пройдено Босфор і судно “Сормовский-48” направилось в Керченську протоку.

Вранці 2 лютого 2020 “Сормовский-48” зайшов на ділянку Камиш-Бурун закритого порту Керч для розвантаження ільменіту, доставленого з порту Амбарли.

3 лютого порушник вийшов з Камиш-Буруна після розвантаження.

Після нетривалого перебування на якірній стоянці порту Кавказ судно “Сормовский-48” знов пішло на завантаження в російський порт Єйськ.

“Сормовский-48” прийшов в Єйськ в баласті й став на якірну стоянку.

Отже, припускаємо, що схему буде повторено: доставка вантажу з Єйська в Туреччину, перехід в Амбарли й завантаження там ільменітом, доставка ільменіта в Камиш-Бурун. Схема є економічно вигідною для порушників, судно працює в обидві бокі маршруту. Зруйнувати її можна тим, що не допускати постачання українського ільменіту в Туреччину для подальшого перевантаження на такі судна, як “Сормовский-48” для доставки в Крим, окупований російськими загарбниками.

Розслідування групи SeaKrime незаконних суднозаходжень судна “Сормовский-48” (IMO: 8226428) в закриті порти окупованого Криму:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *