Третій рік діє програма «Турбота»: У Миколаєві новоселами стали ще 20 родин захисників


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Відповідно до програми «Турбота», яка в Миколаєві діє вже третій рік поспіль. щороку в бюджеті Миколаївської області передбачають кошти на придбання житла учасникам АТО/ООС. У 2020 році на її реалізацію виділено 46,2 млн грн.

Днями 20 родин учасників бойових дій отримали сертифікати на житло, придбане у 2019 році. Всього для захисників України на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів виділено кошти та придбано 15 квартир у Миколаєві та 5 в інших містах області, передає АрміяInform.

Крім того, в Миколаєві діють ще кілька ефективних інструментів підтримання та соцзахисту військовослужбовців, ветеранів АТО та ООС. Зокрема працюють й інші житлові програми, між них і фінансовані коштом міського бюджету.

Також у 2020 році в регіоні збільшено фінансування на оздоровлення захисників та членів їхніх сімей, триває реалізація новації — надання одноразової допомоги на відкриття або розвиток власної справи учасникам АТО/ООС. На це передбачено 1 млн грн, ще півтора мільйона з обласного бюджету передбачено на придбання пересувного офісу, який надаватиме послуги як учасникам АТО/ООС, так і соціально незахищеним категоріям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *