Сормовский-48: ільменітові та зернові рейси в окупований Крим


Судно “Сормовский-48” працює по схемі, яка включає як легальні (Темрюк-Ереглі), так і нелегальні рейси – ільменіт з Амбарли в Камиш-Бурун, зерно з Керчі на перевалку порту Кавказ. Це дозволяє злочинцям, які побудували свій бізнес на порушенні Державного кордону України, працювати ефективно.

В попередньому рейсі “Сормовский-48” (IMO: 8226428, MMSI: 273453680, Позывной: UBTS9, Флаг: Russia [RU]) доставив ільменіт в Камиш-Бурун, завантажився в керченському порту зерном, яке доставив на перевалку порту Кавказ, що було представлено в розслідуванні журналістів SeaKrime.

“Сормовский-48” завантажився в порту Темрюк і направився в турецький порт Ереглі.

Після розвантаження в Ереглі “Сормовский-48” пішов в Амбарли на завантаження ільменітом.

Завантаження ільменітом в Амбарли проходило 15-16.03.2020.

Однак судно не відразу направилось до Босфору, щоб пройти в Чорне море, до 22 березня “Сормовский-48” залишався в Мармуровому морі. Припущення від аналітиків SeaKrime – судно потребувало термінового ремонту.

“Сормовский-48” прийшов в Керченську протоку тільки 27.03.2020. Судно йшло з дуже низькою швидкістю, що також підтверджує припушення аналітиків SeaKrime про незадовільний технічний стан порушника.

Ввечері 28.03.2020 “Сормовский-48” вимкнув судновий транспондер і зайшов на ділянку Камиш-Бурун закритого порту Керч.

“Сормовский-48” перебував без зв’язку в AIS чотири доби.

Ввечері 01.04.2020 порушник вийшов на зв’язок, судно йшло від мосту на перевалку порту Кавказ.

Менеджмент судна “Сормовский-48” представлено в розслідуванні, судно оперується тією ж бізнес-групою, що й інший порушник “Надежда”.

Схеми перевезень у цих суден теж спільні, включають як перевезення ільменіту з Амбарли в окупований Крим, так і доставку зерна з Керчі на перевалку в Керченській протоці і легальні рейси з російських портів в Туреччину, про них журналісти SeaKrime нещодавно писали в матеріалі про порушника “Надежда”.

Інше судно-порушник цих власників “Вера” (IMO: 8602957) з 17.01.2020 знаходиться в болгарському порту Варна, тому тимчасово виключено з незаконних кримських рейсів.

Отже, судно “Сормовский-48” працює по схемі, яка включає як легальні (Темрюк-Ереглі), так і нелегальні рейси – ільменіт з Амбарли в Камиш-Бурун, зерно з Керчі на перевалку порту Кавказ. Це дозволяє злочинцям, які побудували свій бізнес на порушенні Державного кордону України, працювати ефективно.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *