Слуга кремля, агент Казбек-Портнов вже на телеекранах України


Дякуємо Журналістам, які знайшли в собі неабияку мужність зреагувати на багаторічне розслідування Центру “Миротворець” про зрадника України Казбека Портнова та опрацювати його.

Бо все, що ми робимо – ми робимо для України та українців на виконання статті 17 Конституції України.

“Сьомий рік Україна захищається від зовнішнього ворога. І увесь цей час росія фінансує внутрішніх ворогів України. Агенти кремля роблять усе, щоб знищити державу із середини. Здійснюють послідовну підривну діяльність під куполом Верховної Ради, у кабінетах правоохоронних органів, у судах, та маленьких офісах так званих правозахисних організацій. Куратор один і той самий. Багато років він узгоджує із кремлем у який спосіб краще знищити державність України”.

#Portnov

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Слуга кремля, агент Казбек-Портнов вже на телеекранах України

  1. Ви лише розслідуєте? Судячи по тому, що цей любитель вертіти усе і всіх на своєму діторобному органі на вас ні як на своїх ресурсах не реагує, ви нічого, крім викладення матеріалів, не робите. Чи подали ви заяви в правоохоронні органи, чи подали ви до суду зобов’язати правоохоронні органи реагувати на матеріали ваших розслідувань? Ви ж організація, маєте можливість юридично усе оформити. Що чекаємо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *