Вибагливий замовник задоволений: ПТРК “Скіф” пройшли випробування в Пакистані


Успішні двонедільні випробування ПТРК “Скіф” були проведені у вересні цього року в Пакистані, передає “Діфенс Експрес”.

Нагадаємо, ПТРК “Скіф” є експортною версією відомого ПТРК “Стугна-П”, який стоїть на озброєнні Збройних сил України та розроблений ДККБ “Луч”.

“Були випробування ПТРК “Скіф”, стрільби – ми себе показали, на мій погляд, чудово. Маємо перспективи щодо цієї високоточної зброї”, – відзначив генеральний директор державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт” Вадим Ноздря.

Він повідомив, що надскладні й дуже відповідальні випробування вітчизняних високоточних засобів ураження проходили “в самий спекотний період” й були ускладнені карантинними обмеженнями

“Проте пакистанська сторона високо оцінює як результати випробувань українських високоточних зразків озброєння, так і сам факт того, що саме українська делегація в цей складний період доклала максимальних зусиль та забезпечила проведення повного циклу випробувань”, – наголосив гендиректор “Укрспецекспорт”.

“Без перебільшення можна казати, що українській ПТРК “Скіф” сьогодні займає перше місце в рейтингу протитанкових систем, які розглядає вибаглива армія Пакистану”, – додав він.

За останні роки український протитанковий комплекс досить активно постачається закордон. Зокрема сотні таких комплексів з тисячами ракет для них були придбані Саудівською Аравією, Катаром та Азербайджаном.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *