Українська кола користується шаленим попитом в Ізраїлі


Роздрібні мережі Ізраїлю переходять на товар з України.

Імпорт кока-коли в Ізраїль збільшився останнім часом на 40% завдяки додатковому приватному ввезенню. У торгових мережах кажуть, що ринок переповнений кока-колою, яка привезена з України.

Про це 1 жовтня пише сайт Ynet.

Відзначається, що в Ізраїлі продають в основному кока-колу місцевого виробництва, зроблену в ізраїльській філії компанії Coca-cola.

«Як правило, досі в Ізраїль імпортували по 50 контейнерів напою, а тепер ця кількість істотно збільшилася», – розповів імпортер.

Його колега додав, що попит став величезним, проте ціни він дає нижчі за ті, що встановлені у великих торгових мережах.

Мережі «Вікторі» і «Ошер Ад» зважують можливість переходу на альтернативний приватний і дешевший імпорт. Мережі «Йохананоф» і «Рамі Леві» вже на нього перейшли.

Деякі імпортери пропонують упаковки асорті з кока-колою, спрайтом і фантою.
Як розповів один імпортер, будь-хто, хто має в кишені 20.000 євро (100.000 шекелів), може імпортувати кока-колу з України за низькими цінами. Її смак дуже схожий на ізраїльський, а різниця в ціні «астрономічна». Так, 24 баночки з України коштують 35-40 шекелів, тоді як аналогічна кількість ізраїльського виробництва коштує вже 70 шекелів.

Крім того, дуже багато води з України також постачається в Ізраїль, зокрема із заводу, який розташований у Жашкові. Зокрема нещодавно там відкрився великий завод New Brew, який виготовляє різні напої, що також йдуть на експорт.

Джерело: Аgroreview.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *