RANDA: триває торгівельне сполучення між Туреччиною та окупований Кримом


Судно RANDA доставило кримське зерно з Севастополя в турецький порт Немрут, завантажилось будівельними сумішами в іншому турецькому порту Чанаккале (Kepez) та знов прийшло в Севастополь. Ми бачимо, що Циркуляр №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Туреччини, яким заборонено торгівельне морське сполучення з окупованим Кримом, в даному випадку є грубо порушеним.

Ми надали докази завантаження судна RANDA (IMO: 8414283, MMSI: 468407000, Позывной: YKSD, Флаг: Syria [SY]) зерном в Севастополі в статтях розслідувальської групи SeaKrime.

Зерно кримського врожаю, вивезене з Севастополя порушником RANDA, було доставлено в турецький порт Немрут.

Судно RANDA з 2 листопада знаходилось на якорній стоянці порту Немрут, а 12 листопада зайшло в порт і стало біля причалу.

15.11.2019 судно RANDA вийшло з порту Немрут і направилось в інший турецький порт – Kepez, передмістя Чанаккале, де стало до причалу на завантаження.

Вранці 26.11.2019 судно-порушник RANDA зайшло в Севастопольську бухту і було ошвартовано на причалі стівідорної компанії “Авліта”, на якому приймають цемент та інші будівельні суміші навалом.

Для ідентифікації порушника використано фотографії зі сторіночки RANDA на порталі МарінТрафік.

За осадкою ми бачимо, що RANDA прийшла в закритий порт Севастополь завантажена.

Отже, ми бачимо, що морське торгівельне сполучення між Туреччиною та портами окупованого Криму триває, незважаючи на його пряму заборону Циркуляром №635/2017 палати судноплавства торгівельно-промислової палати Туреччини.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *