PAWELL: прямий рейс Амбарли-Керч під прапором Камеруну


Судно “PAWELL” під прапором Камеруну доставило з турецького порту Амбарли в закритий керченський порт Камиш-Бурун концентрат ільменіту, який є сировиною для санкційного підприємства “Кримський Титан”, що незаконно працює в Криму, окупованому російськими загарбниками.

Завантаження

PAWELL (ex-name PAL PALYCH, IMO: 8315499, MMSI: 613003584, Call Sign: TJMC40, Flag: Cameroon [CM]) завантажувався в турецькому порту Амбарли 27-28.01.2020, там де звичайно порушники забирають ільменіт – сировину для санкційного підприємства, що незаконно працює в окупованому Криму.

В Амбарли PAWELL прийшов з Самсуна після доставки в цей турецький порт вантажу з російського порту Темрюк.

Вранці 28 січня PAWELL вийшов завантаженим з турецького порту Амбарли.

Ввечері 28.01.2020 Босфор було пройдено й PAWELL направився до узбережжя Криму, окупованого російськими загарбниками. Як і зазвичай це роблять порушники, було вказано порт призначення Кавказ, хоч вантаж має бути доставлено в закритий порт Керч, на ділянку Камиш-Бурун.

Незаконне суднозаходження в закритий кримський порт

Незаконне суднозаходження на ділянку Камиш-Бурун закритого порту Керч відбулось з вимкненим судновим транспондером ввечері 31.01.2020.

Агент

Агентом судна в порту Керч, як завжди в ільменітових рейсах, була керченська компанія “Внешсервис“. Журналісти проєкту давали інформацію про компанію в матеріалі від 05.03.2017.

З тих пір змінився директор компанії, з 25 травня 2018 року ним став Антусенко Александр Анатольевич (ИНН 911112754802). Антусенко знаходиться в Чистилищі Центру Миротворець за участь в організації незаконних виборів на окупованому півострові.

За інформацією з аналітичної системи YouControl, Антусенко займався бізнесом в Керчі й до окупації.

Одноосібним засновником компанії “Внешсервис” став Сивов Андрей Анатольевич (ИНН 911114421703), який вже знаходиться в Чистилищі. Він теж працював до окупації в Керчі.

Вихід з Камиш-Бурун

PAWELL вийшов з керченського порту пізно ввечері 01.02.2020 і направився на якірну стоянку порту Кавказ, де з’явився за зв’язку в ШиппінгЕксплорер.

На наступному скріншоті показано:

1 – точка, де капітан судна PAWELL вимкнув судновий транспондер;

2 – місце розвантаження судна PAWELL, порт Камиш-Бурун;

3 – точка, де судно з’явилося на зв’язку в ШиппінгЕксплорер.

Судно PAWELL після стоянки в порту Кавказ вийшло в Азовське море і вказує порт призначення Амбарли.

Розслідування групи SeaKrime незаконних суднозаходжень судна PAWELL (ex-name PAL PALYCH, IMO: 8315499) в закриті порти окупованого Криму:

Отже, судно PAWELL під прапором Камеруну здійснило незаконне суднозаходження в закритий керченський порт Камиш-Бурун, доставило в захоплений російськими загарбниками Крим концентрат ільменіту, який є сировиною для санкційного підприємства “Кримський Титан”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *