Ільменітові схеми: Одеса-Амбарли-Керч


Розглянемо ситуацію навколо порту Амбарли (Туреччина), який є ключовим в постачанні сировини для санкційного підприємства “Кримський Титан”, що незаконно працює в окупованому Криму.

Судно ISMAIL SENER (IMO: 8606109) завантажив в Одесі 13 тисяч тонн ільменітової руди і прийшов на якірну стоянку порту Амбарли. Завантаження в Одесі проходило 13-16 лютого 2020, судно вийшло, вказавши порт призначення єгипетський Порт Саїд, однак зупинилось на якірній стоянці порту Амбарли.

ISMAIL SENER регулярно здійснює рейси з ільменітом українського походження з Одеси в Туреччину, після чого іншими суднами його доставляють в порт Камиш-Бурун на території захопленого російським агресором Криму.

Волжский-8 (IMO: 8883238) йде в Амбарли з порту Керч після доставки ільменіту.

Сормовский-48 (IMO: 8226428) йде за наступною партією ільменіту в Амбарли після доставки сільськогосподарської продукції з російського порту Єйськ в турецький Текірдаг. В Єйськ судно прийшло після доставки в Керч ільменіту з Амбарли.

Знов констатуємо, що ільменітові схеми функціонують, а українські правоохоронні органи сприяють бесперебойному постачанню в окупований Крим сировини для Кримського Титану.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Ільменітові схеми: Одеса-Амбарли-Керч

  1. Дякую за розслідування і картографію для ясності. Алюміній – військового призначення. Якби не олігархи з їх бажання торгувати попри все, незважаючи на убитих, Росія б побоялась відповіді України по припиненню усієї торгівлі і різних транзитів. Розплата за олігархічну владу і виборців, які ніяк нездатні розібратись та більше не голосувати за олігархічних маріонеток. Спробували за “слуг народу” і знову прогадали схоже х огляду на спроби розпродати землю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *