GENERAL: судно під сирійським прапором зайшло в Севастополь


Судно GENERAL на 4 дні вимкнуло AIS біля турецького порту Чанаккале, після чого статус судна в AIS змінилось на “завантажене”. GENERAL пройшов Босфор і знов вимкнув судовий транспондер. Судно зафіксовано в Севастополі біля двох причалів стівідорної компанії “АВЛІТА” – спочатку біля того, де зазвичай відбувається розвантаження будівельних сумішей насипом, потім біля зернового терміналу. Прогнозуємо, що GENERAL доставить партію зерна кримського врожаю 2019 на Близькій Схід.

Судно GENERAL (IMO: 7218400, MMSI: 468402000, Call Sign: YKRX, Flag: Syria [SY]) пройшло протоку Босфор і 07.08.2019 вимкнуло AIS.

Судно показує порт призначення Кавказ, однак в порти російської федерації GENERAL не заходив.

12.08.2019 судно GENERAL знаходилось в Севастопольській бухті біля причалу стівідорної компанії “АВЛІТА”. Судно стоїть на причалі, на якому зазвичай розвантажують цемент і т.п. вантажі.

Ми вже фіксували розвантаження суден-порушників біля цього причалу, наприклад в березні 2018 RAINBOW H доставило в Севастополь клінкер з турецького порту Самсун і розвантажувалося саме на цьому причалі.

В січні 2018 ALIANCA доставляла цемент з турецького порту Самсун на цей же причал.

В серпні 2018 SOURIA розвантажувала на цей причал турецький клінкер з порту Хереке.

На порталі МарінТрафік є інформація, що судно завантажено, осадка 6.8 м.

За історією портів та графіком осадки встановлюємо, що після виходу 25.07.2019 в баласті з єгипетського порту Александрія, судно показало в AIS рівень осадки 3 м.

06.08.2019 судно показує рівень осадки 6.8 м, тобто за цей проміжок часу воно завантажилось.

з 2 по 6 серпня судно знаходилось в порту Чанаккале (Çanakkale), після цього показало рівень осадки 6.8 м, тож ми можемо обгрунтовано прирустити, що саме в цьому турецькому порту судно отримало вантаж для доставки в окупований Крим.

Ми вже фіксували доставку вантажів в окупований Крим з турецького порту Чанаккале, рік тому судно SKY HOPE доставляло портландцемент з порту Чанаккале в закритий порт Севастополь:

13.08.2019 судно GENERAL було перешвартовано до зернового причалу стівідорної компанії “АВЛІТА”.

Прогнозуємо, що порушник візьме партію зерна кримського врожаю 2019 року для доставки його на Близькій Схід.

Стаття буде оновлюватися.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *