Ексклюзивні кадри випробувань української «Богдани» калібру НАТО. Чому випробування заблоковані?


Джерело: Ukrainian Military Pages.

З’явились ексклюзивні кадри випробувань нової української гаубиці «Богдана» калібру НАТО.

Чому випробування цієї самохідної артустановки вже майже рік заблоковані?

Всього «Богдана» встигла здійснити сім пострілів, з яких два – гідропостріли, два – холості постріли і три постріли інертними снарядами.

Про «Богдану» знову згадали після заяв представників Міноборони про плани купити чеські САУ «Дана». Навіщо «Дани» української армії? І що ж буде з українською «Богданою»?

МО НАМАГАЛОСЬ КУПИТИ САУ “ДАНА” ПО 1,29 МЛН ЄВРО, ХОЧА В 2018-МУ ЇХ ПРОПОНУВАЛИ ПО 812 ТИС ЄВРО: ВІДКРИТО СПРАВУ ЗА СТАТТЕЮ “ДЕРЖЗРАДА”, – ЗАБРОДСЬКИЙ

ВАЖКО ОБҐРУНТУВАТИ ЗАКУПІВЛЮ В ЧЕХІЇ ЗАСТАРІЛОЇ АРТСИСТЕМИ, КОЛИ УКРАЇНА МАЄ ВІТЧИЗНЯНУ НОВІТНЮ САУ “БОГДАНА”

Забігаючи наперед – виробник – КЗВВ, звинувачує Міністерство оборони, яке на нього переклало закупівлю снарядів для випробувань. Мініоборони ж, в затримках з «Богданою», звинувачує головного виконавця дослідно-конструкторської роботи, який не виконав зобов’язань на етапі попередніх випробувань. Є навіть кілька рішень судів. Зокрема рішенням Господарського суду м. Києва по справі № 910/10322/19, терміни державних випробувань перенесені на друге півріччя 2021 року.

Водночас, на Краматорському заводі кажуть, що в Міністерстві оборони пообіцяли в грудні підписати додаткову угоду, яка розблокує подальші випробування гаубиці. Після продовження дії контракту завод готовий відразу приступити до продовження попередніх випробувань.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Ексклюзивні кадри випробувань української «Богдани» калібру НАТО. Чому випробування заблоковані?

  1. Закупити снаряд – це проблема? А віробити свій, як копія можна? Або нема кому, бо усі поїхали до Польші працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *