Представник ГУР МО підтвердив у Раді зрив операції щодо “вагнерівців” і викрив брехню Зеленського та Єрмака


Парламентський комітет отримав докази зриву операції щодо “вагнерівців” українськими високопосадовцями та брехні Володимира Зеленського і глави ОП Андрія Єрмака, які неодноразово заявляли, що спецоперація не проводилася.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Вчора на засіданні комітету з оборони і безпеки Верховної Ради відбулося в закритому режимі заслуховування полковника Ю. – командира спецпідрозділу ГУР МО України, безпосереднього керівника операції щодо захоплення 28 російських терористів “вагнерівців”. На засіданні була присутня більшість членів комітету.

Високопоставлений співробітник ГУР МО підтвердив народним депутатам факт проведення спецоперації, детально розповів про всі деталі підготовки і підтвердив більшість фактів, які я назвав у статті.

Таким чином, парламентський комітет отримав докази брехні Володимира Зеленського і Андрія Єрмака, які неодноразово заявляли, що спецоперація не проводилася.

Володимир Зеленський назвав «маячнею» інформацію про «злив» спецоперації із затримання бойовиків так званої приватної військової компанії «Вагнера».

«Маячня. Я про це читав. Сумно, що деякі засоби масової інформації передрукували «Комсомольську правду» (здається, російську), зробили з цього сенсацію в Україні. Я не знаю ні про який «злив» якоїсь там операції», – сказав Зеленський Радіо Свобода.

“Уже багато разів про це сказав: вся історія з “вагнерівцями” придумана від початку до кінця. Наради, про яку написав Бутусов, ніколи не було. Моя версія – це добре спланована операція, спрямована проти нашої країни. Мені зрозуміло, чому цим займаються спецслужби інших країн, але чому свідомо чи мимоволі в цьому були задіяні українські журналісти і хтось з українських політиків, – питання”, – раніше заявляв Єрмак.

Депутати комітету з оборони і нацбезпеки ухвалили рішення заслухати на наступному закритому засіданні у справі “варгнерівців” ексначальника ГУР МО Василя Бурбу.

Нагадаємо

Вночі 29 липня в Білорусі були затримані 32 іноземні бойовики. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати обстановку напередодні президентських виборів.

Частина затриманих значаться в базі “Миротворця” як ті, що воювали на Донбасі та в Сирії. Російський терорист Захар Прилепін підтвердив, що серед пійманих у Білорусі найманців є колишні бойовики його “батальйону”.

14 серпня Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК “Вагнер”, проігнорувавши запит України на їхню екстрадицію.

Головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі насправді планувала затримати Україна, але спецоперація зірвалася.

Володимир Путін заявив 27 серпня, що групу росіян, яких затримали в Білорусі як найманців приватної військової компанії, заманили в країну в рамках операції американських та українських спецслужб.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Представник ГУР МО підтвердив у Раді зрив операції щодо “вагнерівців” і викрив брехню Зеленського та Єрмака

  1. Є якісь конкретні докази( офіційні), бо Ви спираєтесь на Бутусова, а він наводить факти, але не робить писалання від кого це отриманно.
    В наш час важко вірити на слово)
    Дякую за уваг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.