До квітня 2022 року в ВМС ЗСУ надійде дивізіон протикорабельних крилатих ракет “Нептун” – відео


Нагадаємо, на початку грудня 2018 року українські військові успішно випробували вітчизняну нову крилату ракету «Нептун».

Створення “Нептуна” у максимально стислі строки стало можливим завдяки високому професіоналізму фахівців багатьох підприємств “Укроборонпрому“, які входять до кластеру високоточного озброєння та боєприпасів, зокрема, ДККБ “ЛУЧ”, ДАХК “АРТЕМ” та ДП “Жулянський машинобудівний завод “ВІЗАР”.

ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН ЗНИЩИТИ ВІЙСЬКОВІ КОРАБЛІ ПРОТИВНИКА, ІНФРАСТРУКТУРНІ ОБ’ЄКТИ ВОРОГА, У Т.Ч. КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ – “НЕПТУН” МОЖЕ, – ТУРЧИНОВ

2021 рік: Збройні сили Україні досі чекають РК-360 МЦ «Нептун».

Перший серійний дивізіон КБ ЛУЧ планує віддати Міноборони в І кварталі 2022 року. Керівник компанії запевнив, що всі роботи йдуть за графіком, передає Мілітарний.

У січні 2021 року повідомлялось, що у ВМС ЗС України створили ракетний дивізіон, що озброїться «Нептуном», та один з підрозділів перейшов на штат ракетного дивізіону.

Тоді Командувач флоту заявив, що військова частина готується прийняти перший дивізіонний комплект берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» цього року.

Наразі терміни отримання першого ракетного дивізіону зміщені на декілька місяців від заявлених Командувачем ВМС ЗС України Олексієм Неїжпапою.

«Ми закінчуємо перший дивізіон, і я думаю, у першому кварталі наступного (2022 р.) року ми здамо замовнику цю техніку», – сказав Олег Коростельов.

Видовищне відео від Телерадіостудії МО України Бриз.

Комплекс базується на цифрових засобах зв’язку.

Ефективна площа її розсіювання є дуже маленькою. І навіть у сучасних засобів розвідки, які є на озброєнні нашого противника Російської Федерації, будуть серйозні труднощі з тим, щоб нашу ракету помітити. По-друге, вона летить на висоті всього до трьох метрів над рівнем моря, що знову ж затрудняє виявлення, – розповів Вадим Шкребій, командир батареї.

Ракета, випущена з такого комплексу, може підлітати до кораблів противника буквально над кількома метрами над рівнем води, де залишається практично непоміченою. Зупинити ворога «Нептун» може на відстані 300 кілометрів від точки, де розгорнута пускова установка.

РК-360 МЦ «Нептун» – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрасних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах у будь-який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *