Опублікували вирок суду міста Ростов-на-Дону, де “злили” інформацію про російське вторгнення в Україну


Вже навіть суди російського агресора не заперечують присутності російських військ на окупованому ними українському Донбасі.

Поки Путін із Лавровим у традиційній ним цинічній манері брешуть, що РФ не є стороною конфлікту на Донбасі, Кіровський районний суд міста Ростов-на-Дону ухвалює вирок заступнику регіонального управління з військового харчування, зливаючи інформацію про російське вторгнення в Україну.

Про це йдеться в матеріалі Інфорпост.

Виходячи з матеріалів судового провадження, обвинувачений постачав продовольство у військові частини Збройних сил Російської Федерації, що дислокуються на окупованій території України, у т.зв. “ДНР” та “ЛНР”.

При цьому обвинувачений попався на хабарах, зроблених у травні-листопаді 2019 року на загальну суму понад 150 000 рублів, нібито через загрозу зриву постачання продукції та на користь військовослужбовців РФ, які перебувають на “бойовому чергуванні” на окупованих територіях України.

Інформація опублікована на сайті Кіровського районного суду Ростова-на-Дону, а також на сайті Судових рішень РФ.

Архів на випадок видалення: https://archive.vn/gNfOG

Отакий “громадянський конфлікт” в Україні. Російської армії, за словами російської влади, на Донбасі немає, але її перебування там документують російські суди.

Скріншоти на випадок видалення інформації.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *