“Наверное, это ошибка” – в кремлі пояснили вирок суду з доказами присутності армії РФ на окупованому Донбасі


Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков відреагував на дані російського суду, який у своєму вироку “злив” інформацію про розміщення російської армії на окупованій частині України. Пєсков не знайшов нічого більш розумнішого в оправдання і назвав це “напевно помилкою”.

На російських пропагандистських ресурсах цитують Пєскова.

 “Ну, напевно, йдеться про помилку тих, хто писав цей текст. Тому що це неможливо. Ніяких збройних сил Російської Федерації на території самопроголошених республік не було та немає. Збройні сили Російської Федерації є на території Російської Федерації.

Гуманітарна допомога постійно постачається, ви знаєте про це. Вона постачається у ці республіки. Ці республіки гостро потребують цієї допомоги. Але про жодні поставки, які ви процитували, мови йти не може. Це помилка тих, хто складав цей документ”, – заявив Пєсков.

Нагадаємо

ОПУБЛІКУВАЛИ ВИРОК СУДУ МІСТА РОСТОВ-НА-ДОНУ, ДЕ “ЗЛИЛИ” ІНФОРМАЦІЮ ПРО РОСІЙСЬКЕ ВТОРГНЕННЯ В УКРАЇНУ

Ну, звичайно ж – підкинули.

Але… В розпорядженні Миротворця, знову ж таки, дивним дивом якось опинилися документи з прізвищами російських слідчих, які заблукали на окупованих територіях Донбасу у цій справі.

Тепер в нас проходять дебати:

  • вбивати їх чи не вбивати?
  • якщо вбивати, то зараз чи пізніше?
  • якщо не вбивати (а вони таки сприяли Україні своєю діяльністю отримати вагомі і офіційно підтверджені судовою владою агресора докази присутності регулярних військ рф на окупованих територіях), то як це пояснити суспільству?

Голосування з приводу цього важливого питання розпочате на нашому Телеграм-каналі.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до ““Наверное, это ошибка” – в кремлі пояснили вирок суду з доказами присутності армії РФ на окупованому Донбасі

  1. Вбивати, але з позначкою “схильні до самогубства”, аби їхнє раптове самогубство не здавалось насильницьким!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *