За кілька хвилин знищити військові кораблі противника, інфраструктурні об’єкти ворога, у т.ч. Керченський міст – “Нептун” може


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Військові кораблі противника та інфраструктурні об’єкти ворога, у тому числі й Керченський міст, можуть бути знищені за дуже короткий час за допомогою українського мобільного комплексу крилатих ракет «Нептун».

Про це заявив колишній секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) країни Олександр Турчинов, повідомляє Промисловий портал.

«Наші крилаті ракети зможуть знищувати військові кораблі РФ будь-якого класу не тільки в Чорному і Азовському морі, але і в портах їх базування, а при необхідності, протягом декількох хвилин знести міст, яким так хизується Росія», – похвалився Турчинов.

Він нагадав, що на момент початку війни на Донбасі на озброєнні України не було жодної крилатої ракети.

«Отримані в спадок від СРСР ми віддали росіянам, коли відмовлялися від ядерної зброї. Фактично з нуля був створений універсальний мобільний комплекс крилатих ракет. Виконано величезний обсяг роботи — роботи, яка робить нас сильними і змушує зважати на наші інтереси», – підкреслив екс-секретар РНБО.

На початку грудня 2018 року українські військові успішно випробували вітчизняну нову крилату ракету «Нептун». Остаточне завершення розробки та початок випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських берегових цілей за проєктом «Нептун» заплановані на 2020 рік.

28 листопада Генеральний конструктор ДККБ “ЛУЧ” Олег Коростельов повідомив, що після проходження чергового етапу випробувань ракета Р-360 підтвердила задані характеристики і її розробка як літального апарата завершена.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.