Чергова партія модернізованих танків Т-80БВ вирушить до українського війська


Харківський бронетанковий завод” готує чергову партію модернізованих танків Т-80БВ для передачі українському війську, повідомляє Defense Express.

Загалом “Харківський бронетанковий завод” з початку війни передав до українського війська понад 300 бойових машин.

Водночас, нещодавно Володимир Зеленський під час візиту у Харків розкритикував керівництво оборонних державних підприємств. Він повідомив, що Завод імені В. О. Малишева побудував один танк для ЗСУ.

“Були на авіаційному заводі, на легендарному заводі ім.Малишева. Я в шоці .. нам сказав директор заводу, що з 2009 року ми з вами побудували один танк для ЗСУ. А статистика така, що з радянських часів було 900 танків на рік. Що відбувається з нашими підприємствами?”, – запитав Зеленський.

Нагадаємо, інформаційний портал Центру “Миротворець” регулярно повідомляв про передачу озброєння до Збройних сил України.

Насамперед, пригадаємо якою була армія України у 2014-му році, коли країна щойно зазнала збройної агресії росії:

Одночасно відбиваючи військову агресію росії, Україна почала нарощувати міць.

З часом в українське військо почали вперше за роки незалежності надходити великі партії модернізованої техніки, почали серійно виготовлятись нові види озброєння. Зокрема, щодо бронетанкового кластеру:

Т-80БВ – модернізація танку Т-80, яка серійно виготовляється “Харківським бронетанковим заводом”. Цей танк на постійній основі постачається до Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.

Оновлена машина отримала новий динамічний захист та захист бортів, цифровий зв’язок, супутникову навігацію, а головне – тепловізійний приціл та нічні засоби спостереження за полем бою. Така модернізація дозволяє значно підвищити бойову ефективність машини.

Наприклад, оновлений прицільний комплекс дозволив у рази збільшити дальність виявлення та розпізнавання цілей, що дозволяє їх знищувати вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-якої погоди.

Водночас новий динамічний захист значно ефективніше протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також боєприпасам типу “ударне ядро”. При цьому встановлюється він у штатні контейнери динамічного захисту.

Введення нової системи зв’язку та навігації дозволяє у режимі “онлайн” обмінюватись надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Поєднання із газотурбінним двигуном у 1250 к.с., який розганяє майже 45 тонну машину до 70 км/год та забезпечує відмінні маневрені характеристики, робить Т-80БВ сучасною бойовою машиною, яка дозволяє українським десантникам та морським піхотинцям ефективно діяти, як в обороні так і під час наступу та подальшого прориву.

Необхідно зазначити, що модернзізація Т-80БВ в цілому аналогічна модернізації Т-64 зразка 2017 року, яка також здійснюється “Харківським бронетанковим заводом”, та проводиться під час поточного ремонту машини. Це дозволяє значно економити час та кошти.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *