Мілітаризація Крима: в Севастополь прибув кран СПК-54150 для потреб окупаційного ЧФ


11 листопада 2019 в Камишову бухту закритого порту Севастополь буксіром Теген (MMSI: 273351150, Call Sign: UBDI7, Flag: Russia [RU]) було доставлено самоходний плавучий кран SPK-54150 (MMSI: 273457880, Call Sign: SPK54, Flag: Russia [RU]). Кран було побудовано суднобудівною компанією “Алмаз” за замовленням міністерства оборони РФ. Кран посилить окупаційні військово-морські сили, які незаконно утримують кримські порти та територіальні води України навколо Кримського півострова.

Пізніше з’явилось повідомлення про прибуття крану на одному з севастопольських пабліків в мережі Інстаграм.

Буксір Теген знаходився в закритому порту Керч, на ділянці Камиш-Бурун, перед рейсом в Севастополь.

За інформацією бази Еквазіс буксір Теген належить компанії ARK SHIPPING CO LTD (IMO: 5103272), Address: Ofis 33, Korpus 1, shosse Leningradskoye 69, Moscow, 125445, Russia.

В іншій російській базі знаходимо дані про ще одного судновласника, виявляється, що судно спільно належить і компанії, яку оформлено в Великобританії.

Знаходимо цю компанію в Еківзісі.

Теген дійсно був раніше оформлений на цю британську компанію. Аналіз даних по компанії, співставлення з російською компанією-судновласником дозволяють зробити припущення, що це один і той же бізнес, а судна оформлюються для зручності в Росії або Великобританії. Для підтвердження цього висновку потребуються подальші дослідження.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *