Львівський бронетанковий завод передав ЗСУ партію танків, БРЕМ та броньованих пожежних машин


  • Вісім танків Т-64,
  • два – Т-72,
  • три пожежні автомобілі,
  • дві броньовані ремонтно-екіпажні машиниє

Стільки техніки передав українському війську Львівський бронетанковий завод, який входить у державний концерн «Укороборонпром». Вся техніка не просто відремонтована, але й модернізована, передає Радіо Свобода.

«Замінені двигуни, гусеничні стрічки, вся система управління вогнем, встановлені тепловізійні приціли, радіостанції, танкова навігаційна система. Складність була у тому, що ми цього року освоїли бойовий танк Т-64 із модернізацією системи управління вогнем. Це не просто відремонтована техніка, яка у відмінному стані, але й сучасна», – каже директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

«Танк може стріляти керованим снарядом. Українські танки добре себе показали у бою, звісно, що все залежить від підготовки екіпажу. Ця техніка модернізована і буде ще кращою», – сказав командир танкового взводу 53 механізованої бригади Віталій Марусін.

Цього року Львівський бронетанковий завод на замовлення Міністерства оборони має відремонтувати 70 одиниць бойової техніки, половина вже передана війську.

На сьогодні підприємство, де працює 650 осіб, ремонтує чотири види військової техніки.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *