ПРО БЛОКУВАННЯ “ЕНІГМИ” І ІНШИХ ПРОУКРАЇНСЬКИХ САЙТІВ В СВОЇЙ ДЕРЖАВІ – В УКРАЇНІ.


Отже перше, що зараз поки що можемо розказати з того, що нам стало відомо.

1. Зеленський тут ні до чого, але дуже хотілося би почути його блискавичну реакцію на цей беспрєдєл, який стосується замаху на свободу слова і свободу розповсюдження інформації проукраїнськими сайтами в Україні.

2. Ініціаторами блокування “Енігми” є група співробітників МВС України (Департамент економіки) за надруковану на “Енігмі” та інших ресурсах статтю під назвою “В Украине многие правоохранители объединяются в ОПГ для борьбы с правозащитниками”.

3. А тепер, як це вони зробили:
В цьому Департаменті давно розслідується одне з кримінальних проваджень, яке НЕ МАЄ жодного відношення до “Енігми” та інших заблокованих ресурсів. Цікава деталь – в Єдиному реєстрі судових рішень по цій справі немає жодної Ухвали суду, в тому числі і тієї, якою була заблокована “Енігма”.

Фальсифікатори з Департаменту економіки навіть не переймалися тим, що порушують Конституцію України і скоюють низку протиправних незаконних дій. Вони, як дешеві наперсточники, в найгірших радянських і януковичских традиціях підтасовки фактів і фальсифікації доказів, просто підсунули до відповідної Ухвали Печерському суду по зазначеній справі назви сайтів, як начебто майно чи власність осіб, які проходять по цій справі, але – наголошуємо – не мають жодного відношення до цих ресурсів.

Сумнозвісний суддя Печерського суду Сергій Вовк (це не той що з окружної) виніс відповідну Ухвалу, згідно якої провайдери України почали блокувати “Енігму” да інші сайти.
Але це ще не все. Співробітники Департаменту економіки пішли далі і, від імені правоохоронного органу (МВС України) відправили в корпорацію Google відповідні листи щодо вилучення з пошуку статті, яка була надрукована на “Енігмі” та інших сайтах.

4. Наголошуємо, що з 19-и заблокованих ресурсів, як мінімум п’ять – це ресурси, які суто проукраїнські. Інші ми не досліджували. Нас більше турбує нахабство і безцеремонність та незаконність того, в який спосіб це було зроблено: шляхом підлогу, фальсифікацій і все це – від імені України.

Поки що все. Далі буде.

http://archive.fo/MQ5LF

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *