Від банкрутства до збільшення прибутку у 100 разів: Нове життя підприємств Укроборонпрому


Шість років тому «Завод імені Малишева» був на межі банкрутства.
У 2012 році господарчий суд відкрив процедуру банкрутства заводу.
У 2013 році на заводі вимкнули світло за борги. Заборгованість заводу за електроенергію перевищила чотири мільйони гривень, – повідомляє Ukraine Now.

Ситуація почала змінюватись у 2014 році.
За підсумками 2014 року на підприємстві вдалося налагодити роботу, відновити технологію капітального ремонту танків Т-80 та повністю погасити заборгованість по заробітній платі і перед бюджетом.

За підсумками 2016 року «Завод імені Малишева» істотно збільшив обсяги виробництва продукції. Темпи зростання виробництва товарної продукції заводу склали 319,3% в порівнянні з 2015 роком, дохід від реалізації продукції збільшився на 178%. Істотне зростання обсягів виробництва заводу забезпечено завдяки повному завантаженню виробничих потужностей. Уже у 2017-му завод збільшив прибуток в 100 разів.

Така ж ситуація і з «Харківським бронетанковим ремонтним заводом», що після 2014 року завод збільшив випуск техніки для ЗСУ в 4 рази. 3 жовтня, ДП «Харківський бронетанковий завод» передав до ЗСУ чергову партію бронетехніки з 16 танків Т-80 та Т-64 і 5 БТР-4.

Всього за період з 2014 по 2018-й рік в ЗСУ було додатково сформовано ряд танкових підрозділів, включаючи танкову бригаду Корпусу резерву. Всього додатково поставлено понад 500 танків.

Про це повідомив Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал-армії України Віктор Муженко під час фінальної частини щорічних танкових змагань на першість Збройних Сил України, що проходили на гончарівському полігоні. Танки знімають зі зберігання, відновлюють та модернізують, (встановлюють новий комплекс керування вогнем, динамічний захист та ін.)

Читайте також: МІЦЬ НОВОЇ АРМІЇ: ЗА ЧОТИРИ РОКИ ЗСУ ОТРИМАЛИ ПОНАД 500 ТАНКІВ

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *