За три роки фінансування “оборонки” виросло у понад 100 разів


Завдяки роботі Мінекономрозвитку збільшено фінансування оборонно-промислового комплексу у понад 100 разів.

Про це під час прес-конференції повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

“З 2014 року армія та силові структури отримали близько 26 тис. одиниць озброєння, зброї та військової техніки і 7000 з них – абсолютно нові та модернізовані зразки. Завдяки роботі Мінекономрозвитку ми збільшили фінансування оборонно-промислового комплексу у понад 100 разів – з 30 млн грн у 2016 році до 3,2 млрд грн в 2018 році. Завдяки цим коштам підприємства ОПК запровадили понад 200 розробок новітнього озброєння та військової техніки,”- підкреслив Степан Кубів.   

Перший віце-прем’єр-міністр України зазначив, що запуск нового виробництва в середньому триває від 2 до 4 років, однак уже можна говорити про конкретні результати:

  • Завершене створення серійного виробництва за проектом “Вільха” та  комплексів “Нептун”.
  • Створили  виробничі потужності для серійного виготовлення набоїв для стрілецької зброї, що дозволить забезпечити набоями відповідного калібру увесь силовий блок України.
  • Розпочали створення виробництва корпусів для боєприпасів калібрів від 100 до 155 міліметрів за унікальними технологіями, які наразі є лише у США, Туреччини, Китаю, Південної Кореї та відтепер в України”.

Також Перший віце-прем’єр-міністр України зазначив Мінекономрозвитку також створює умови для розвитку підприємств бронетанкової галузі.

“ Ми розширили виготовлення дизельних двигунів для бронетехніки, у тому числі танків “Оплот”, а також бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3. Все це підвищує обороноздатність української армії та докорінно модернізує технічне оснащення наших військових, що особливо важливо в період збройної  агресії Росії на Сході України”, – зазначив Степан Кубів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *