BELLATRIX: судно під прапором Болівії стало на завантаження до зернового причалу стівідорної компанії “Авліта”


BELLATRIX розвантажився в Камишовій бухті і перешвартувався до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта” в Севастопольській бухті.

Судно BELLATRIX (IMO: 8230405, MMSI: 720962000, Call Sign: CPB3053, Flag: Bolivia [BO]) після розвантаження вийшло з Камишової бухти о десятій годині ранку за київським часом.

Завантаження BELLATRIX в турецькому порту Бартин, прямий рейс в Севастополь і розвантаження будівельних сумішей на причалі №210 описано в публікації журналістів SeaKrime:

На скріншотах, зроблених вранці 3 лютого, BELLATRIX ще стоїть біля причалу.

Наступного дня, 04.02.2020, судно BELLATRIX зайшло в Севастопольську бухту й було ошвартовано до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта” (нове ім’я – “Авал”).

BELLATRIX і раніше порушував Державний кордон України, в публікації журналістів SeaKrime зафіксовано, як він здійснив доставку клінкера з Самсуна в закритий порт Керч, на ділянку Камиш-Бурун в травні 2018.

Зараз BELLATRIX здійснив порушення Державного кордону України під прапором Болівії. Право на прапор було оформлено на рік, до 20 лютого 2020.

Наразі судно перебуває в закритому порту Севастополь, окупованому російськими загарбниками. Стаття буде обновлятися.

UPD 16.02.2020

10.02.2020 журналісти проєкту SeaKrime ще фіксують BELLATRIX біля зернового терміналу Авліти.

На фрагменті 1 ми бачимо судно, яке ідентифіковано нами за сукупністю факторів як BELLATRIX, стоїть біля зернового терміналу в Севастополі, зображення з веб-камери.

2 – фрагмент зображення вебкамери з іншого ракурсу, судно BELLATRIX біля зернового терміналу в Севастополі.

3 – фото судна BELLATRIX з порталу Марінтрафік, ми бачимо схожість.

Важливо, що ідентифікація BELLATRIX проведено журналістами SeaKrime за багатьма параметрами – відключення АІС, інформація з турецького порту Бартин, де відбулось завантаження будівельними сумішами для Севастополя, інформація з Севастополя.

11 лютого судно BELLATRIX переставлено на інше місце.

13.02.2020 BELLATRIX біля причалу вже не було.

Судно BELLATRIX зафіксовано на виході з порту з іншого ракурсу 13.02.2020. За осадкою судна видно, що воно йде завантаженим. Журналістам проєкту SeaKrime відомо, що в окупованому російським агресором порту Севастополь на судно BELLATRIX було завантажено 2000 тонн зерна.

16.02.2020 BELLATRIX прийшов в порт Кавказ з вантажем зерна кримського врожаю, отриманого в Севастополі.

UPD 23.02.2020

BELLATRIX довантажив ще приблизно 1000 тонн зерна в порту Кавказ і вирушив в єгипетський порт Александрія. Вантаж судна-порушника складається з 2000 тонн зерна, завантаженого на Авліті й вивезеного з закритого порту Севастополь з порушенням Державного кордону України, і 1000 тонн зерна з порту Кавказ.

Судно BELLATRIX мало оформлений сертифікат на прапор Болівії терміном на 1 рік, право припинилось з 21 лютого 2020.

Наразі судна BELLATRIX (IMO: 8230405) не знаходиться в реєстрі Морської Адміністрації Болівії.

Отже, порушник BELLATRIX йде в Єгипет з контрабандним зерном і, ймовірно, з відсутніми документами на юрисдикцію судна.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *