КОЛИ ОДНОГО РАЗУ БУДЕТЕ ОГУЛЬНО ЛАЙНОМ КРИТИ НАШУ ПОЛІЦІЮ, ЗГАДАЙТЕ ПРО ЦЕ


“Коли на твоїх очах 17-річна дівчина стрибає з мосту в крижану річку — ти не маєш часу на вагання. У такій ситуації є одне-єдине правильне рішення — у будь-який спосіб врятувати її”.

Патрульна поліція Луганської області повідомляє, що у місті Лисичанську під час патрулювання екіпаж патрульних зупинив молодий чоловік зі словами: “Моя дівчина хоче стрибнути з мосту, підвезіть мене туди”. Хлопець пояснив, що після сварки з ним його 17-річна подружка зателефонувала і сказала, що скоїть самогубство.

Патрульні Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда посадили юнака до авто й негайно попрямували на міст, що через річку Сіверський Донець. На місці вони побачили, що дівчина й справді має намір скочити у воду.

Інспектори попросили хлопця не підходити до неї й спробували самі налагодити контакт. На прохання поліцейських не робити цього — дівчина плакала й кричала. У цей час її хлопець не втримався й почав бігти до неї. Найстрашніше сталося в одну мить. Щойно вона побачила його — не вагаючись, стрибнула вниз, – розповідають патрульні.

У поліцейських часу на роздуми не було, вони вмить кинулися на порятунок в чому були, навіть телефони не викинули на берег. Крижана вода у річці, – 7°C на вулиці й дуже мало часу на те, щоб дістати її з води.

ЇЇ несло течією. На очах у поліцейських вона швидко йшла під воду головою вниз. Верхній одяг дівчини, який набрав води, прискорював цей процес. Патрульні допливли до неї, якнайшвидше витягнули на берег. Дівчина була без свідомості й посиніла від холоду. Інспектори почали робити їй непрямий масаж серця, після чого вона відкашляла воду й отямилася. Аби врятована хоч трохи зігрілася, патрульні зняли з неї верхній одяг й вкрили своїми куртками й бронежилетами, – пригадують ті події інспектори.

Надалі дівчиною уже займались медики.

Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда — ці патрульні стали янголами-охоронцями для 17-річної дівчини.

Мокрі до нитки, замерзлі від крижаної річкової води, з втопленими мобільними телефонами, але щасливі від того, що врятували життя. День пройшов не дарма. Завжди на варті ваша патрульна поліція! Патрульна поліція Луганської області, – йдеться в повідомленні.

Історія має щасливий кінець завдяки відважності, швидкому реагуванню і правильним діям інспекторів патрульної поліції. Які, в свою чергу, могли стати жертвами течії з крижаною водою.

Коли одного разу будете огульно крити лайном нашу поліцію, згадайте про цей випадок.

Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда одразу після події.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “КОЛИ ОДНОГО РАЗУ БУДЕТЕ ОГУЛЬНО ЛАЙНОМ КРИТИ НАШУ ПОЛІЦІЮ, ЗГАДАЙТЕ ПРО ЦЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *