ANTALYA: в порту Кавказ оформлює документи на кримське зерно з Севастополя для доставки в Лівію


Судно ANTALYA після завантаження в закритому порту Севастополь прийшло на якірну стоянку порту Кавказ. Це вже четвертий зафіксований нами випадок оформлення документів на зерно кримського врожаю в цьому російському порту.

Судно ANTALYA (IMO: 7615232, MMSI: 613003606, Позивний: TJMC61, Прапор: Cameroon [CM]) ввечері 17.11.2019 на Босфорі вказало, що йде в Ереглі, вранці наступного дня підійшло до цього турецького порту, вимкнуло AIS і пішло в напрямку окупованого Криму.

21.11.2019 ми побачили порушника ANTALYA біля зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта”.

Порівнюючи осадку судна на фото 21 та 24 листопада ми бачимо, що в Севастополі воно взяло вантаж. З інших джерел нам відомо, що судно було завантажено ячменем, приблизно 4500-4700 тонн.

Для ідентифікації порушника ANTALYA використано фотографію зі сторінки судна на порталі МарінТрафік.

Після завантаження ANTALYA вийшла з Севастопольської бухти і направилась в Керченську протоку на якірну стоянку порту Кавказ. Судовий транспондер весь цей з 18 листопада час був вимкнений.

В порту Кавказ порушник ANTALYA займався оформленням документів на кримський ячмень, вантажні операції не проводились.

Кримське зерно призначено для доставки в лівійський порт Місурата (MISURATA).

Ми вже фіксували заходження суден в порт Кавказ після завантаження в кримських портах – FEDERAL ADI (IMO: 8321931), PERESVET (IMO: 8919879), GENERAL (IMO: 7218400).

Отже, ми припускаємось, що в російському порту Кавказ здійснюється підробка документів на контрабандні вантажі, вивезені з закритих кримських портів з порушенням Державного кордону України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *