GENERAL: зерно з окупованого Криму йде в турецький порт Ереглі


Судно GENERAL під сирійським прапором завантажилось зерном врожаю 2019 року на зерновому терміналі стівідорної компанії “АВЛІТА” в закритому порту Севастополь. Порушник покинув окупований Крим і направився в російський порт Кавказ. Там судно не проводило вантажні операції, а тільки оформило документи на свій вантаж, вивезений з Севастополя. Тепер зерно, зібране в окупованому Криму, йде в турецький порт Ереглі.

GENERAL (IMO: 7218400, MMSI: 468402000, Call Sign: YKRX, Flag: Syria [SY]) було виявлено 12.08.2019 в Севастопольській бухті біля причалу компанії “АВЛІТА”, де зазвичай розвантажують цементні та інші будівельні суміші. 13 серпня судно вже перешвартувалось до зернового причалу й стало на завантаження.

14.08.2019 судно продовжує стояти біля причалу.

Порівняння по фото осадки 13 та 14 серпня показує, що судно біля причалу завантажилось.

15.08.2019 судна біля причалу вже не було.

Опівдні 16 серпня АІС порушника вимкнений.

Ввечері 16 серпня судно увімкнуло АІС в Керченській протоці.

Вночі 17/18 серпня судно направилось до чорноморського узбережжя Туреччини, вказуючи порт призначення Ереглі.

В базі судозаходів в порти рф є інформація, що дата й час заходу в порт Кавказ були: 16.08.2019 13:20 (місцевий час), відходу: 18.08.2019 04:10 (місцевий час).

Судно не проводило вантажних операцій, лише відкрило та закрило кордон і пеероформило документи на вантаж. Тепер пшениця, зібрана в окупованому Криму, нібито йде з російського порту Кавказ. Однак сертифікати на зерно мають містити інформацію про його походження з окупованого Криму. Тепер ми подивимось на реакцію представників морської влади Туреччини на судно-порушника під сирійським прапором, яке застосувало маніпуляцію з відкриттям/закриттям кордону в іншому порту. В наших розслідуваннях зустрічалися спроби приховати порт, з якого йде судно. Ці маніпуляції застосовували Ro-Ro судна “Моряк” і “Erke”, які вже здано власниками на металобрухт.

Попереджаємо влади України та Туреччини про ситуацію та продовжуємо спостереження.

Початок розслідування тут:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *