FEDERAL ADI: 183-метрове судно покинуло Севастополь


10.11.2019 ми повідомляли, що напередодні ввечері в закритий порт Севастополь на завантаження зерном на причалі стівідорної компанії “Авліта” зайшло ліванське судно FEDERAL ADI під прапором Белізу, яке є найбільшим судном з тих, хто незаконно відвідував закриті кримські порти за останні три роки.

Сьогодні, 12.11.2019, судно FEDERAL ADI (IMO: 8321931, MMSI: 312264000, Позивний: V3TO6, Прапор: Belize [BZ]) було відшвартовано від причалу Авліти й покинуло Севастопольську бухту. За термін перебування в Севастополі осадка порушника змінилася, можна зробити висновок, що судно покинуло порт завантаженим.

Судно FEDERAL ADI стоїть біля причалу з задраєними люками
FEDERAL ADI покинуло причал стівідорної компанії “Авліта”
Назва FEDERAL ADI скривається за ганчіркою, що свідчить про усвідомлення капітаном судна незаконності власних дій
FEDERAL ADI покидає Севастопольську бухту

Після проведення детального аналізу фото FEDERAL ADI з Севастополя, зробленого 12.11.2019 і фотографії цього ж судна з порталу МарінТрафік, ми визначили ступінь осадки судна в баласті і судна з повним завантаженням.

На початку завантаження на Авліті в носовій частині судна можна побачити ознаки, які характерні для незавантаженного стану.

А в момент виходу судно FEDERAL ADI сидить в воді глибше, хоч і видно підводну частину судна. Тінь від судна на поверхні води на рисунку позначена червоною лінією.

Отже, вважаємо, що судно FEDERAL ADI в Севастополі було завантажено, але не повністю. По информации из МаринТрафик, дедвейт судна: 29531 тонн. За осадкою можна оцінити завантаження на Авліті в межах 20-25 тисяч тонн.

Після виходу з Севастопольської бухти судно FEDERAL ADI відправилось в сторону Керченської протоки і включило AIS ввечері 12.11.2019 біля Феодосії.

В порту Кавказ судно FEDERAL ADI оформило документи на вантаж, який отримало в закритому порту Севастополь. Припускаємо, що в порту Кавказ судно також могло бути довантажено.

UPD 17.11.2019

Судно знялось з якірної стоянки порту Кавказ 17 листопада, вказує порт призначення Хомс (Лівія). Судно було завантажено ячменем на зерновому терміналі стівідорної компанії Авліта в Севастополі. Припускаємо, що порушник буде пред’являти представникам морської влади Туреччини на Босфорі підроблені документи. Цей висновок ми зробили, спостерігаючи за його маневрами в Керченській протоці та на підставі деяких інших відомих нам фактів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *