Справа Майдану: Риторикою Портнова заговорила сама влада і тепер ДБР поховає слідство назавжди


Справжня мета передачі слідства органу, на який має вплив Портнов, – це реабілітувати “беркутівців”.

Після гострих зауважень і зухвалих питань Зеленського до президента Петра Порошенка пройшо кілька місяців і риторика Володимира Зеленського змінилась кардинально. Так, у липні цього року він сказав у своєму відоблозі, що у найбільш резонансних справах, зокрема у справах Майдану та вбивства активістки Катерини Гандзюк, для покарання винних недостатньо його політичної волі, бо немає політичної волі правоохоронців.

Справу про масові вбивства на Майдані зупинять щонайменше на півроку – 21 листопада, якраз у шосту річницю початку Революції. Генпрокуратура втратить право слідства та передасть його Державному бюро розслідувань. Про це йдеться в спецпроєкті “СтопРеванш” на “5 каналі“.

Як зазначають розслідувачі, родичі Героїв Небесної Сотні переконані: справжня мета – це поховати слідство назавжди. І навіть реабілітувати “беркутівців”. Кажуть, що це робить колишній заступник голови Адміністрації Януковича Андрій Портнов через свою людину – директора ДБР Романа Трубу, який в 2013 подавав до суду на активістів Майдану – як районний прокурор на Львівщині.

  • Довідка: У грудні 2013 року Труба оскаржив у суді рішення на підтримку Євроінтеграції, також Труба подав до суду близько десятка скарг на подібні рішення міських та сільських рад.

“Мене це все абсолютно не влаштовує. Мені не подобається, що Портнов тепер керує судами, що Портнов заявляє, кого садитимуть в тюрму. Мені це не подобається, ми повернулися в совок. Ми стали якоюсь губернією Росії”, – наголошує Володимир Голоднюк, батько Героя України Устима Голоднюка.

Дивіться детальніше у спецпроєкті на “5 каналі” “СтопРеванш”:

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *