Російський морський регістр судноплавства видав сертифікат на роботу в окупованому Криму


Російським морським регістром судноплавства стівідорній компанії “Авліта” (“Авал”), яка працює в окупованому Криму, було видано сертифікат на обслуговування контейнерних вантажів всупереч рішенням International Maritime Organization. В статті надано докази, що цією компанією проводилась робота з контейнерними вантажами в закритому порту Севастополь.

Судно SOLIDAT (IMO: 7614599) здійснювало контейнерні перевезення Новоросійськ-Севастополь і Амбарли-Севастополь, а потім його здали на металобрухт в турецькому порту Аліага 24.12.2019. На фото з розбірки в порту Аліага можна побачити, в якому стані знаходиться корпус судна.

Наші публікації, де детально описано рейси порушника SOLIDAT в окупований Крим, зібрано докази, описано менеджмент судна, встановлено моряків-порушників.

Контейнерні перевезення в Севастополі забезпечувала стівідорна компанія “Авліта”, про що журналістами SeaKrime зібрано багато доказів, зокрема й фотографії судна SOLIDAT біля причалу Авліти.

На судні SOLIDAT і на причалі поруч ми бачимо контейнери відомих світових контейнерних компаній – MAERSK, EVERGREEN, якими перевозяться на окуповану територію виноматеріали, цемент, обладнання, пакувальні матеріали, товари народного споживання і багато інших вантажів, а вивозиться з Севастополя продукція промислових підприємств, перш за все це кальцінована сода з Кримсоди і діоксид титану з Кримського Титану.

На російських спеціалізованих інформаційних ресурсах є згадки про контейнерні вантажі в порту Севастополь: “Авліта” названа серед компаній, які показали найбільше зниження контейнерообігу за період січень-лютий 2019, СФ ТОВ “Аваль” “СТІВІДОРНА КОМПАНІЯ” АВЛІТА “(порт Севастополь) – на 88,1%, до 119 TEU.

Для обробки контейнерних вантажів в портах необхідно оформлювати відповідні документи, що ми й вирішили перевірити.

На сайті Російського морського регістру судноплавства (РМРС) є окрема сторінка про технічний супровід контейнерів, де вказані всі необхідні процедури та документи, у відповідності до вимог, встановлених International Maritime Organization (IMO).

Компанії, які обробляють контейнерні вантажі, мають оформлювати сертифікат VGM – посвідчення про визнання організацій або компаній, що діють в рамках Резолюції ІМО MSC.380 (94) для визначення перевіреної маси брутто контейнерів.

Отже, набираємо в пошуку “Севастополь” і нам показує компанію, яка працює з контейнерними вантажами в цьому закритому для суднозаходжень українському порту.

Подивимось як оформлено сертифікат.

Название компании: Севастопольский филиал Общества с ограниченной ответственностью “АВАЛ”
Адрес: 299016, Россия, Севастополь, ул. Приморская, д.2
Телефон: +79789619229
E-mail: [email protected], [email protected]
Персона для контакта: Петухов Андрей Викторович
Срок действия: 13.02.2022
Номер Свидетельства: 19.58323.184.VGM

Документ можна скачати з сайту:

Отже, російський морський регістр судноплавства всупереч рішенням IMO видав сертифікат компанії, що працює в Севастополі, який є закритим портом.

Петухов Андрей Викторович є громадянином України, мешкає в Севастополі.

Петухов Андрей Викторович (Linkedin) працює начальником відділу агентування та експедирування стівідорної компанії “Авліта” (або за новою назвою, яка зафіксована в документах країни-агресора – “Авал”).

Саме Андрій Петухов здійснює агентування суден-порушників, оформлення вантажів та займається іншою діяльністю, пов’язаною з контрабандними переміщеннями вантажів через Державний кордон України.

17.12.2017 ми писали про компанію “Авліта”, яка незаконно працює в закритому українському порту Севастополь.

Подивимось що зафіксовано в реєстрах зараз. Компанія оформлена як ООО “АВАЛ” (ИНН/КПП: 7720314451/772501001) з формальним місцезнаходженням в Москві. Про директора ми писали в 2017 році: Фуртатов Юрий Вячеславович.

“Авал” має філіал, який працює в окупованому Криму, в Севастополі.

06.07.2018 змінилися засновники компанії.

Новий засновник з Нижнього Новгороду – ГРУППА КОМПАНИЙ “МОРСКИЕ И НЕФТЕГАЗОВЫЕ ПРОЕКТЫ”(ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ), у якого засновником є ПАО “Завод “Красное Сормово”

Бондарев Егор Викторович залишається засновником з символічною долею, яка дорівнює 10 рублів.

В судовому реєстрі РФ є документи, які свідчать про роботу копанії “Авал” в закритому порту Севастополь, зокрема про завантаження зерном судна CAPT ABEDA (IMO: 7610270).

Обслуговування судна Волго-Балт-144 (IMO: 8857801) також зафіксовано в рішенні суду.

Компанію “Авал” було притягнено до адміністративної відповідальності за порушення в ліцензуванні за поданням окупаційної прокуратури, в рішенні суду йдеться про завантаження судна LAODICEA (IMO: 9274343)

В реєстрі є судове рішення, в якому на підставі документів, поданих позивачем (компанія “Авал”), зафіксовано надання послуги зі зважування контейнера, тобто саме та, що була незаконно сертифікована РМРС для роботи в закритому порту окупованого Криму.

Отже, Російським морським регістром судноплавства стівідорній компанії “Авліта” (“Авал”), яка працює в окупованому Криму, було видано сертифікат на обслуговування контейнерних вантажів всупереч рішенням International Maritime Organization. В статті надано докази, що цією компанією проводилась робота з контейнерними вантажами в закритому порту Севастополь.

UPD 12.01.2020

В мережі зберіглось рішення (кеш, архів) арбітражного суду РФ, в якому фігурують:

Частное акционерное общество “Стивидорная компания “Авлита” (Украина, ИНН 9909428431);

АО «СК «Авлита» в лице севастопольского филиала.

Мова йде про події вересня 2015, роботу з контейнерними вантажами в окупованому Криму за участю компанії “Мангуст”, про яку писала розслідувальська група SeaKrime:


В судовому розгляді мова йде про контейнерні перевезення судном SOLIDAT, а воно здійснило свій перший вихід з Новоросійська 7 вересня 2014, наступного дня прибувши в порт Севастополь для взяття вантажу – кальцинована сода виробництва “Кримський содовий завод”.

В рішенні фігує ИНН 9909428431, за яким знаходиться СЕВАСТОПОЛЬСКИЙ ФИЛИАЛ ОБЩЕСТВА С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ “МОРСКОЙ ИНДУСТРИАЛЬНЫЙ КОМПЛЕКС” Руководитель: ДИРЕКТОР ФУРТАТОВ ЮРИЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ.

Отже, в рішенні суду зафіксовано, що стівідорна компанія “Авліта” працювала в окупованому Криму на незаконних контейнерних перевезеннях, які спричиняли порушення Державного кордону України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *