SEVASTOPOL (New-name MARTI): судно з Севастополя прямує в турецький порт Аліага


Ввечері 23.08.2019 з Камишової бухти закритого порту Севастополь вийшло судно. Тепер воно називається Марті, ходить під прапором Камеруну, а нам воно відомо як пасажирський паром Адмірал Клокачев, який з’явився у Севастополі в 2012 році. До того судно 1965 року будівництва працювало в Норвегії. Під час окупації судно було перейменовано на СЕВАСТОПОЛЬ, працювало на Керченській переправі та в Севастополі, потім довго отстоювалось в порту. Судно SEVASTOPOL (New-name MARTI, IMO: 6523951, MMSI: 613003586, Call Sign: TJMC42, Flag: Cameroon [CM]) йде в Аліагу, це відомий турецький порт, який спеціалізується на прийнятті старих суден на металобрухт.

На порталі МарінТрафік зберігаються фотографії судна в окупованому Криму.

В базі суден-порушників є інформація про роботу судна в окупованому Криму.

За даними Марінрафік судно ходить під прапором Камеруну, однак база Еквазіс містить інформацію, що до 2019 року судно знаходиться під юрисдикцією України.

З 2012 році судно належить компанії SEVASTOPOL TRANSPORT SYSTEMS (IMO: 5680391) з Севастополя. Ми нещодавно писали про неї у зв’язку з незаконним судозаходом в Севастополь судна PERESVET.

Компанія працювала за українським законодавством, інформація про неї міститься в реєстрах. Директор у компанії в українській реєстрації той же, що й зараз – Мережко Світлана Володимирівна.

Отже, ми виявили, що старе судно, яке працювало в окупованому Криму і 2 останні роки знаходилось на відстої, змінює прапор та ім’я і, як ми припускаємо, йде в Аліагу для здачі на металобрухт.

Вважаємо, що державні органи України мають перевірити судно, його реєстрацію, та за наявності підстав звернутися до влади Туреччини щодо правової допомоги.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *