SEVASTOPOL (New-name MARTI): судно з Севастополя прямує в турецький порт Аліага


Ввечері 23.08.2019 з Камишової бухти закритого порту Севастополь вийшло судно. Тепер воно називається Марті, ходить під прапором Камеруну, а нам воно відомо як пасажирський паром Адмірал Клокачев, який з’явився у Севастополі в 2012 році. До того судно 1965 року будівництва працювало в Норвегії. Під час окупації судно було перейменовано на СЕВАСТОПОЛЬ, працювало на Керченській переправі та в Севастополі, потім довго отстоювалось в порту. Судно SEVASTOPOL (New-name MARTI, IMO: 6523951, MMSI: 613003586, Call Sign: TJMC42, Flag: Cameroon [CM]) йде в Аліагу, це відомий турецький порт, який спеціалізується на прийнятті старих суден на металобрухт.

На порталі МарінТрафік зберігаються фотографії судна в окупованому Криму.

В базі суден-порушників є інформація про роботу судна в окупованому Криму.

За даними Марінрафік судно ходить під прапором Камеруну, однак база Еквазіс містить інформацію, що до 2019 року судно знаходиться під юрисдикцією України.

З 2012 році судно належить компанії SEVASTOPOL TRANSPORT SYSTEMS (IMO: 5680391) з Севастополя. Ми нещодавно писали про неї у зв’язку з незаконним судозаходом в Севастополь судна PERESVET.

Компанія працювала за українським законодавством, інформація про неї міститься в реєстрах. Директор у компанії в українській реєстрації той же, що й зараз – Мережко Світлана Володимирівна.

Отже, ми виявили, що старе судно, яке працювало в окупованому Криму і 2 останні роки знаходилось на відстої, змінює прапор та ім’я і, як ми припускаємо, йде в Аліагу для здачі на металобрухт.

Вважаємо, що державні органи України мають перевірити судно, його реєстрацію, та за наявності підстав звернутися до влади Туреччини щодо правової допомоги.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *