ЗСУ отримали 9 мобільних лазне-пральних модулів


Нові мобільні лазне-пральні модулі пройшли державні випробування навесні поточного року.

Загалом, за держзамовленням 2021 року Збройні сили України вже отримали 19 нових МЛПК виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” (у квітні ц.р.) та дев’ять МЛПК, передає  “Діфенс Експрес”.

Нагадаємо

Мобільні лазне-пральні модулі, як і мобільні лазне-пральні комплекси, призначені для індивідуального прання особистих речей та миття особового складу у польових умовах. Що вкрай важливо для забезпечення добробуту та санітарних умов для військовослужбовців ЗСУ, які захищають Україну на передовій у вкрай далеких від комфорту умовах.

При цьому, нові модулі здатні обслуговувати досить велику кількість військовослужбовців. Зокрема один МЛПМ забезпечує можливість з миття особового складу – до 12 осіб на годину без виносних душових пристроїв, з ними – до 60 осіб.

Своєю чергою, техніка для прання та сушіння встановлена в один МЛПМ дозволяє випрати та висушити близько 25 кілограмів білизни за одну годину.

Варто також додати, що нові МЛКП та МЛПМ базуються на шасі МАЗ-6317, тоді як до 2020 року таки комплекси виготовлені ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” встановлювались на вітчизняні КрАЗ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *