Український виробник обладнання для виготовлення набоїв вийшов на ринки НАТО


Ще у 2017 році на міжнародній виставці «Зброя та безпека 2017» підприємство представило обладнання для виготовлення боєприпасів, вузлів, деталей, комплектуючих, інструменту та спеціальної технологічної оснастки набоїв до стрілецької зброї. Виробник тоді запевнив, що представлене технологічне обладнання є універсальним та по можливості може переналагоджуватись під потрібний калібр, будь то 5.45х39 під АК-74 чи 5.56х45 озброєння НАТОвського зразка. Так само з різновидами калібрів на під 7.62.

Виробник обладнання для виготовлення набоїв Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничий центр «Спецтехномаш» з міста Кременчук успішно конкурує із західними виробниками на міжнародних ринках і вийшов на ринки НАТО.

Нещодавно підприємство демонструвало свою продукцію на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2021 у Стамбулі.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на пресслужбу підприємства.

Директор підприємства Сергій Гончар розказав, що зараз «Спецтехномаш» виготовляє обладнання для виробництва військових патронів, для замовників із кількох країн НАТО, проте не уточнив про які саме країни та компанії замовники йдеться, додавши, що портфель замовлень доволі широкий.

«Кременчуцький патронний завод – єдиний в Україні. У нас працює понад 150 людей, є
власне інженерно-конструкторське бюро. Ми використовуємо сучасні технології, розробляємо нове обладнання та вдосконалюємо існуючі зразки. У нас вже понад 200 партнерів по всій країні.», – сказав Сергій Гончар.

Того ж року стало відомо про плани виробляти на фондах Міноборони України до стрілецької та автоматичної зброї  калібрами від 5,45 мм до 14,5 мм.

За аналогічною схемою мали виготовляти і артилерійські боєприпаси, проте станом на 2021 рік стан реалізації цих планів не відомий.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *