“Завод 410 ЦА” у 2021 році вийшов зі збитків і показав рекордні результати


Державне підприємство «Завод 410 ЦА» підводячи підсумки за 2021 рік відмітили, що минулого року вони показали рекордні результати.

Перетворившись з глибоко збиткового, яким воно було у 2020 році, на прибуткове, «Завод 410 ЦА» входить у новий, 2022 рік, без жодної гривні боргів із заробітної плати, а фонд оплати праці вдалося підвищити практично вдвічі, – зазначають у пресслужбі підприємства.

Згідно з результатами, підприємство «Завод 410 ЦА» досягло втричі кращих показників виробництва порівняно з кращими роками за останні вісім років роботи.

  • За 2021 рік «Завод 410 ЦА» успішно здав чергові три борти Ан-32 для Військово-повітряних сил Шрі-Ланки.
  • Крім того, наразі знаходиться на фінальній стадії виконання капітального ремонту та модернізації літака Ан-30 для Військово-повітряних сил Болгарії.
  • Також відбулася передача військово-транспортної версії літака Ан-26 для Військово-повітряних сил України.
  • Повернувши довіру такого важливого замовника як Казахстан, підприємство виконало обслуговування двох літаків Ан-74 для Комітету Національної безпеки Казахстану та Національної гвардії Казахстану.

Що стосується наступного року, то державне підприємство «Завод 410 ЦА» вже має великий пакет замовлень, який включає в себе виконання державного замовлення для морської авіації ВМСУ, виконання робіт по трьох літаках Республіки Бангладеш. Також у планах підприємства – прийняти від чотирьох до п’яти літаків та двигунів у ремонт від Республіки Казахстан.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *