Майже половина авіаперевезень космічних супутників у світі припадає на “Авіалінії Антонова”


Джерело: “Діфенс Експрес”.

Авіалінії Антонова” (дочірня компанія ДП “Антонов”) за останні роки не лише зберегли свої позиції на ринку, але й суттєво збільшили свої здобутки в сегменті авіатранспортних перевезень.

Зокрема, як зазначив заступник генерального директора ДП “Антонов” Михайло Харченко, у світі все частіше такий чутливий й цінний вантаж, як космічні супутники, перевозять саме українські Ан-124 “Руслан”.

“Майже 50% всіх супутників у світі перевозимо ми (“Авіалінії Антонова”) тому, що в нас є спеціальне обладнання, яке дозволяє завантажувати габаритні літаки. І це ноу-хау нашого підприємства”, – розповів Михайло Харченко.

За його словами, ця робота послідовно проводилась роками й вдалося не тільки відстояти “свої” позиції на цьому ринку, а й розширитись за рахунок конкурентів (а саме російської “Волга- Днепр”).

Заступник гендиректора ДП “Антонов” зауважив, що подібна активність не могла не бути відображена й на фінансових показниках підприємства.

“Нам вдалося побити власний рекорд і наші фінансові показники (від авіаперевезень у 2021 році) стали більше за попередні досягнення на 28%”, – повідомив він.

Для подальшої успішної праці, в наступному році “Авіалінії Антонова” планують почати масштабну модернізацію трьох літаків Ан-124 “Руслан”, які ще не зазнали змін.

“Ми плануємо глобальне оновлення машин комплектуючими виробництва Канади та США. Плануємо встановити новий комплекс авіоніки, цифрові монітори, “скляну кабіну”, сучасні радіосистеми, навігатори та чотири нові двигуни Д-18 3-М з покращеними екологічними показниками. Усі роботи з модернізації літаків ми плануємо зробити протягом п’яти років. І за рахунок власних коштів, а це, щонайменше, $10 млн за літак”, – відзначив він.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *