За два роки активного залучення інвестицій в Україні утворились цілі конгломерати – Міністр фінансів


Міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що за останні 2 роки низка іноземних компаній відкрили в Україні свої підприємства. Найбільше – на західній Україні, зокрема, у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на “Радіо Свобода”.

“Два роки тому ми активно намагалися залучити інвестиції, і нам вдалося у тому ж західному регіоні утворити цілі конгломерати, скажімо, ланцюжки доданої вартості німецької автомобільної промисловості, японська Fujikura, дуже багато менших німецьких компаній, які відкрили свої підприємства.

І у них зараз проблема – вони шукають робочу силу. Це нові робочі місця”, – розповіла Маркарова.

Посилаючись на дані офісу UkraineInvest, вона підкреслила, що провідні німецькі автомобілі – Volkswagen чи BMW – містять українські запчастини.

“Зараз практично немає керма німецьких автомобілів, у таких авто як Volkswagen чи BMW, без запчастин, які зроблені в Україні. Фактично ці підприємства на західній Україні вже вбудовуються у європейські ланцюжки промисловості”, – зазначила міністр.

Нещодавно повідомлялось про підписання у Давосі масштабної інвестиційної угоди про спорудження однієї з найбільших у Європі вітрових електростанцій.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *